Jump to content

Koji DAC i kakva veza sa PC-jem?


remark

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 107
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nekada je manje u stvari više. Dodaj poštarinu 20$ za prvi i 12$ sa svaki sledeći komad, zatim nije predviđeno slanje za Srbiju.Uređaj nema Al kutiju, BNC izlaz i razdvojni trafo. Bar vizuelno je lošije odrađena štampa i lošije posloženo.Teralink-X2 potpisuje firma sa imenom, pa kakva god da je, a ovo deluje ozbiljno urađeno. Ovaj drugi zaista deluje kao (bar malo) lošija kopija.Ne kažem da bi u praksi bilo razlike kada je zvuk u pitanju, ali samo poštarina i to što je bez Al kutije je bar meni dovoljno da idem na full gotovu varijantu koja ima baš sve, i stiže direkt na kućnu adresu bez nekih vratolomnih kombinacija.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nekada je manje u stvari više. Dodaj poštarinu 20$ za prvi i 12$ sa svaki sledeći komad, zatim nije predviđeno slanje za Srbiju.

Uređaj nema Al kutiju, BNC izlaz i razdvojni trafo. Bar vizuelno je lošije odrađena štampa i lošije posloženo.

Teralink-X2 potpisuje firma sa imenom, pa kakva god da je, a ovo deluje ozbiljno urađeno. Ovaj drugi zaista deluje kao (bar malo) lošija kopija.

Ne kažem da bi u praksi bilo razlike kada je zvuk u pitanju, ali samo poštarina i to što je bez Al kutije je bar meni dovoljno da idem na full gotovu varijantu koja ima baš sve, i stiže direkt na kućnu adresu bez nekih vratolomnih kombinacija.

post-39-0-01439200-1318618789_thumb.jpg

Free shiping

Kutija i ne treba jer može da se ubaci u DAC ( Lampuceru ili neki drugi) kao dodatni ulaz.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

post-39-0-01439200-1318618789_thumb.jpgFree shipingKutija i ne treba jer može da se ubaci u DAC ( Lampuceru ili neki drugi) kao dodatni ulaz.

Onda odeš na see details, klikneš na najbližu zemlju u koju isporučuju, a to je Hrvatska, i dobiješ ovo što sam pre napisao.Meni se sviđa kao zaseban uređajčić sa svojom kutijicom, a tebi odgovara da se ubaci u DAC. Stvar izbora i potreba.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vid' ko se javio. Vas dvojica zajedno ne možete da donesete ni ono što samo jednom od vas treba :buehehe:Računam da se Gujica javi ako konta da ima načina. Ako nam on to ne dovuče, niko neće.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo najjeftinija opcija konvertera, za sada (sa nativnim 24/96). Ako netko proba, neka javi rezultate barem na PM :wink3: .....http://www.ebay.com/itm/HA-INFO-U2-Native-24bit-96k-USB-SPDIF-TOSLINK-Converter-dts-AC3-/260855955198?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbc39fefe

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo Gujica hoće da nam izađe u susret.

http://www.diyaudio.rs/topic/4424-knjige-o-projektovanju-zvucnika-akustici-i-merenju/page__st__20__p__98834#entry98834

Hajde sada neko od zainteresovanih samo da se prijavi da organizuje prikupljanje kinte i da krenemo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam mislio 1 komad, ovu temu nisam ni čitao.u slučaju gb to ide malko drugačije ili pojednostavljeno NEMA ZAJEBANCIJE.znači izdogovarajte se koji model i koliko pa da vidimo za dalje.oće piški-neće piški prenemaganje me ne zanima.naravno i uslov da zvučnjak radi finansijski deo i kasniju distribuciju, ja nisam mazohista.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..............naravno i uslov da zvučnjak radi finansijski deo i kasniju distribuciju, ja nisam mazohista.

E al mi ga uvali svaka ti dala :buehehe:Još ja hteo da izbegnem sebe iz organizacije i finansija jer nemam Gagijevih živaca da brišem uplakane nosiće ukoliko ih bude.što sam pisao pravinik koji đavo ako i dalje ima nešto da ne valja :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

što sam pisao pravinik koji đavo ako i dalje ima nešto da ne valja :)

sinko ti sa tim pravilnikom skakućeš po santi. ima i ono ispod vode pogolemo.znači ako se nekakop dogovorite koliko komada kojeg i od koga, sledi ekspresna komunikacija da bi se željena količina zatekla da ne bi bilo ko sa fetovima "dok se gladan nakani na sranje" a ono otišlo (pa se čeka sledeća rolna papira)ovo ima poveću cenu po komadu i nema zaebavanja.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...