Jump to content

Koji DAC i kakva veza sa PC-jem?


remark

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 107
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ako je target DAC Lampucera, onda bi ti trebao neki USB konvertor koji podržava 24 bita i 192kHz. Nešto kao ono što sam predložio da se kompletira GB uz Lampuceru, pa me napljuvaše da trolujem.Moj švajsovani USB to I2S ( SPDIF) konvertor je baziran na PCM2707 čipu i radi klasičan 16 bitni prenos. Portaži na ovom i onom forumu. Bilo je i slika i opisa i testova i nekoliko, nadam se zadovoljnih korisnika. (TAG SSDAC). Ako ne nadješ javi se da ja potražimZa sada evo slika skutijanog i neskutijanog kao i povezanog na SONY MiniDisk kao DAC.post-39-0-75377600-1317752676_thumb.jpgpost-39-0-23270100-1317752674_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Hoćemo li GB?

Hocemo - cestito je napravljen, a dobija se i prilika za dodatno zezanje sa I2S. Za te parice ne isplati se natezanje sa chip-icima sitnih nogica - moze malo da se poradi na napajanju, i to je to...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oma sam ja vido da se ne isplati praviti 1 komad. ( A ni 10 verovatno. Dve tri revizije štampe, potrošenih komponenti, oživljavanje, ma idi begaj)Napajanje je pošteno uradjeno, volj ti sa USBa volj ti externo pa pravi kakvo volišNe vidim softversku podršku kakvu ima. Koj će da se dobrovoljno javi da organiže GB?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hocemo - cestito je napravljen, a dobija se i prilika za dodatno zezanje sa I2S. Za te parice ne isplati se natezanje sa chip-icima sitnih nogica - moze malo da se poradi na napajanju, i to je to...

Priznajem, i ja sam se narajcao na taj uređaj za tih 58e.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...