Jump to content

dve gb teme


guja011

Preporučeni Komentari

znači predlog.bilo zanimljivih stvari u ove skorašnje 2 gb i nešto kafenišemo juče o tome i o šorkama po pitanju istih pa evo zaključka:trebalo bi ovde na gb zakačiti (topovati) 2 teme.prva bi bila za geeks & dummies, nešto u vidu pojmovnika/pravilnika, fora i fazona i toka gbda se ne bi desilo varničenje a iz neznanja ako negde zapne ili slično. nešto vrlo jednostavno druga tema bi bila GB-info, tema u kojoj se kače samo bitne informacije toka gb, od trenutka zaključenja spiska i prikupljanja domaće valute pa nadalje. naravno bez i jednog posta koji nema veze sa gb. mišljenja?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

ok, ideja je da nam GB postane obicaj, sto ce reci neka vrsta rutine koja podrazumeva laksi i isplativiji, za neke od nas, mozda i jedini moguci nacin, dolaska do zeljenih delova.. prirodno je da takva namera povlaci neophodnost reda, odn izvestan kodeks pravila ponasanja cije ce nepostovanje dovesti do zabrane uzimanja ucesca u pomenutoj aktivnosti od strane probl osobe... unapred b se, jednom za svagda objasnilo i obznanilo na sta sve covek, pri ulasku u kolo, treba da bude spreman i na sta moze da racuna. Naravno da se mnogo toga ne moze predvideti i zapravo je to cinjenica koji se lako previdi.. a onda dolazi do cupanja za kosu i grebanja noktima.. Dakle, ustalimo nacin, pravila i zajedno sa tim ostrije kaznjavanje kada dodje do prestupanja istih. Napravimo situaciju u kojoj biva rel lako organizovati GB i koji ce svako od ucesnika u tom delu podforuma biti i obavezan da ponese kada na njega dodje red..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

............................................Dakle, ustalimo nacin, pravila i zajedno sa tim ostrije kaznjavanje kada dodje do prestupanja istih. Napravimo situaciju u kojoj biva rel lako organizovati GB i koji ce svako od ucesnika u tom delu podforuma biti i obavezan da ponese kada na njega dodje red..

Nema se tu šta dodatno kažnjavati. Oni koji nemaju razumevanja su već sami kažnjeni.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema se tu šta dodatno kažnjavati. Oni koji nemaju razumevanja su već sami kažnjeni.

stvar je javna i neprijatno je bilo kome da prelomi i ikoga odluci od ucestvovanja, odn "da uzme pravdu" u svoje ruke.. zbog toga mi pade na pamet da se usaglasimo oko aut linije..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tu nema bas puno filozofije... eto dacu sebi za pravo da komentarisem jer sam i sam bio, nadam se uspesan, organizator par GBova. Onaj ko se prihvati GB-a mora da bude siguran u nabavku predmeta GB-a, a oni koji se prijave da ucestvuju u GB su obavezni da preuzmu i izvrse uplatu svoga dela. U tu svrhu razmeniti PPom mobilne ili fiksne telefone, kako bi se sto hitnije obavestili svi oko bilo kakvih promena i nepredvidjenih okolnosti. Eto meni se desio problem da robu nisam mogao da nabavim po obecanim cenama nego je to ispalo koji eurocentic vise... Sto se tice pravde tu mislim da nema zbora, organizator GB ima ekskluzivno pravo da prihvati ili da odbije osobu koja se prijavila na GB u zavisnosti od licnih afiniteta, po bilo kom kriterijumu!!! Takodje i GBajer moze da odabere da li hoce da radi sa tim organizatorom ili ne! Ja sam GBove pravio tako da ne zaradim ni jedan dinar, jer mi to nije bila namera, nego sam hteo da iskoristim svoju poziciju na poslu kako bih DIY ekipi obezbedio jeftinije komponente, ali mislim da nije prekrsaj ako organizator GB napravi neki profit na GB nabavci. Recimo meni se desilo da sam imao odustajanje plus sto sam morao da kupim vise komponenata kako bi se uklopio u standardno pakovanje. Srecom bila je kurentna roba pa se brzo razgrabilo, inace bih ja ostao kratkih rukava sa komponentama koje mi realno ne trebaju! Tolicko od mene. P.S. Jos uvek sam u guzvi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da vas dvojica šibadžija (jbt , baš ste par ko stanlio i olio) spustite loptu malo.ko o čemu a vi po prstima.novom temom će nestati nesporazumi a ko bude pravio "sranja iz ubeđenja", njega sankcionišite

ajde bre ti kanto matora pocni da pises vec jednom te "tacke"... :aggressive:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj predlog je da prva lokovana tema bude uputstvo, pravilnik i info kako od prilike ceo postupak ide za GB. (Za neupućene kao što sam ja.)

Da za svaki GB postoji 1 lokovana tema samo sa infom o trenutnom statusu koja ce biti lokovana samo od trenutka zaključenja spiska do kraja GB-a. (Opet za nestrpljive kao što sam ja.) Prirodno kad vođa GB-a sazna ovde stavi info i svi su u toku tako da nema suvišnih pitanja: šta je bilo... i ljutih odgovora: nemoj da si bezobrazan i smaraš... (I naravno opet ja.)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mali off, danas mi je prenatrpan dan ali čitam kad stignem. nema žurbe, na većinu stvari će biti odgovoreno i razjašnjeno osim par detalja koje ne bih predovom četvoricom crnih u spisku da iznosim 4 crna da ne bude zabune su Yahoo, Google, Internet-trtmt i MSN-nešto

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj predlog je da prva lokovana tema bude uputstvo, pravilnik i info kako od prilike ceo postupak ide za GB. (Za neupućene kao što sam ja.)

Da za svaki GB postoji 1 lokovana tema samo sa infom o trenutnom statusu koja ce biti lokovana samo od trenutka zaključenja spiska do kraja GB-a. (Opet za nestrpljive kao što sam ja.) Prirodno kad vođa GB-a sazna ovde stavi info i svi su u toku tako da nema suvišnih pitanja: šta je bilo... i ljutih odgovora: nemoj da si bezobrazan i smaraš... (I naravno opet ja.)

Ovo jeste način na koji bi trebalo da funkcionišu stvari. Treba da se lokuje tema.

Ja sam ZA da se lokuje tema od trenutka kada je roba naručena, a samo da se prosledi PP modu/adminu kada ima nekih novosti. Sve ostalo na relaciji kupac-organizator (pitanja, pljuvanje etc.) treba da ide preko PP-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

OFF: Nije svima Džilas grado-krado... I mi lopine za trku imamo: Narodno pozorište. Staro srušili unatoč skoro dva puta većem broju potpisa u peticiji protiv rušenja starog. Danaske se ponosno uzdiže skelet od betona usred ionako malog centra grada. Stoji na negdašnjem ulaznom delu tabla, datum početka radova: 18.05.2009. Rok završetka radova: 300 dana. Biće da niko od nas ovde ne ume da računa. Ako bi sad krenuli da rade kako valja, pitanje je bi li završili za 300 dana... Ali... hesemliga, vi bar dobili neki most, ovi naši pokrali pare a niko nije ni upitan za zdravlje, a kamoli krivično gonjen...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...