Jump to content

dve gb teme


guja011

Preporučeni Komentari

imaš jednu stavku koju treba proraditi- Ukoliko bilo koji član stavi svoje ime na spisak grupne kupovine, a ne prosledi potrebnu svotu novca Organizatoru grupne kupovine u roku od tri dana od dana kada je napravljen konačan spisak i tema zaključana, smatraće se da je isti odustao od kupovine i njegova količina robe će biti izuzeta iz grupne porudžbine.

Е ово је већ нешто. Гујо преузми ти то све лепо :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

zvučnjak, aj se malo razbudi.ne postoji minimalna količina ali postoji isplativost kupovine. sa većom količinom delova raste i poštarina ali ne toliko tako se uvek dobija bolja cena po komadu.takođe se i ostali troškovi smanjuju.

Aj se ti probudi. To će biti objašnjeno ljudima koji žele da naruče u toj temi. Osim ako već nemaš u glavi formulisanu prigodnu rečenicu koja će opisati sve te situacije da je napišeš ovde pa ću je prekopirati tamo. Ako misliš da treba da se poradi na onoj stavki, poradi. Ja sam rekao da imam volju, ali ne mogu sve sam.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemojte zaboraviti da član Marfi, sada pa na dalje i u buduće ne može učestvovati ni u jednom GB.Dotični član Marfi je veoma nekooperativan i njegovi zakoni ruše plemeniti duh zajedničarenja i protivni su interesima strpljivih i tolerantnih članova.Šta jedan Marfi opravi, sto pametnih ne popravi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš ti znaš šta je rabat i kako se ostvaruje :rofl: I ne diraj mi Zvuleta jerbo ću Zena da nahuškam na tebe... :buehehe:

klasičan primer koji nema veze sa biciklicama i biznisom:jedan fet npr košta 1 evro. slanje istog košta 5.al zanimljivo, prodavac navodi da je slanje svakog sledećeg istog tog artikla (u toj istoj koverti) free, kostenlos.tih npr 5 evra na 100 komada fetova je ....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne mora da bude naglašeno u 'pravilima' ali osnovni kodeks ponašanja zahteva da se iznad svega ceni trud, zalaganje, utrošeno vreme itd.osobe ili grupe koja se prihvati organizacije grupne nabavke. Morate imati na umu da carina ima pravo da pošiljku koja stiže 'na ime' a sadrživeći broj istovetnih komada može sasvim komotno da odbije da carini. Ma koliko mislite da nisu, iskusni su, pa nekad 'progledaju kroz prste'a mi budemo srećni i zadovoljni, U nabavci ovih potova (i kabasti i lako prebrojivi i šta sve ne) organizatoru GB-a sledi ogromna čestitka. Vrednost pošiljke je 'smešna' i ovomslučaju nebitna ali carina je mogla da napravi haos zabavu. Od mene imate pivo iako nisam učesnik GB. A nekome je fino da sedi iza monitora i diže nos, 'nije mu završeno pojačalo pred 18. rođendan!' Odrasti. Vredne kolege i drugari, :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

odjeknuce tebi dusa kad te dofatim :vampire: .. moje iskustvo vezano za GB jeste da mi sve peripetije zajedno, ma da ih je jos duplo onoliko bilo - one koje se odnose na probleme sa prodavcem, carinom, transportom itsl - ne bi tesko pale kao los odnos i iskustvo sa mojima: nepoverenje, nemar, odmaganje.. protiv toga se covek tesko bori cutanjem...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... Javnite... :)

Postavljena slika

A yawn is a reflex of simultaneous inhalation of air and stretching of the eardrums, followed by exhalation of breath. Pandiculation is the act of yawning and stretching simultaneously.

Yawning is associated with tiredness, stress, overwork, lack of stimulation, and boredom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jos samo malo da se upegla pravilnik pa cemo dobiti bonus od legislativnog odbora Erotske unije za izuzetan napredak u ispunjavanju zakonodavnih normi po Kopehaskim kriterijumima. :rolleyes: Ja sam dovoljno mator da se secam prakse samoupravnog socijalizma gde je glavna stvar bila: kad hoces da se nesto ne uradi ili postane nemoguce, samo formiras radnu grupu ili komisiju i stvar resena... A stvar je prosta: neko nadje dobru stvar koja treba i drugima, neko pokaze volju da zavrsi posao za celu ekipu, skupi se lova, roba stigne i podeli se ljudima i gotovo - ko ne moze da skapira da taj proces moze da sadrzi i po neku teskocu i da ima neke tolerancije i u trajanju i u ukupnim troskovima, taj nek' ne pere zube, jer s tom pamecu ima velike sanse da sebi izbije oko cetkicom....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...