Jump to content

Zna li neko šta je ovo?


крокодил

Preporučeni Komentari

Захваљујем се свима на помоћи, као прво. А као друго ....Нешто сад размишљам - направићу нова кућишта, променићу лампе, купити нове , боље трафое, променути електролите, променити потенциометре, терминале, евентуално ожичење.....Па вреди ли то уопште? Да почнем неки други пројекат, јер овако ко зна шта ћу на крају добити ?И колико ће та зајебанција коштати ?

Ako si se malo ozbiljnije zagledao u ovo što si napisao, već si shvatio da si na spisak stvari koje bi menjao stavio sve delove koje pojačalo ima. Ja bih na tvom mestu zamenio isušene elektrolite i ako još uvek ima bruma, potražio uzrok, eliminisao izvor bruma i ostavio da radi. Ako ćeš sve da menjaš, gre'ota ovo rasturati.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

umalo mi srce ne stade.da menjas kucista.ta kucista su em retro, em kako treba da budu.jednom recju - milina. sta bi trebalo da se uradi. za pocetak da se skine sema, nije tesko,pa da se sve komplet rasturi. pa jovo nanovo.mozda ce ti ovo zvucati nenormalno, ali takoje najbolje, veruj mi na rec. 100%. em edukacija, em ce pojacalo sigurno boljeraditi sa novim elektrolitima, zicama, kalajem ...a da li se isplati - zavisi kako gledas na to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Захваљујем се свима на помоћи, као прво. А као друго ....Нешто сад размишљам - направићу нова кућишта, променићу лампе, купити нове , боље трафое, променути електролите, променити потенциометре, терминале, евентуално ожичење.....Па вреди ли то уопште? Да почнем неки други пројекат, јер овако ко зна шта ћу на крају добити ?И колико ће та зајебанција коштати ?

Боље проследи даље какво је сад па крени у акцију. Колега Сакс кибицује онај мој Ибанез одавно и не предаје се :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...