Jump to content

Koristan Link !


BANAT

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Корисно нема шта! Само кад не би било као са групним куповинама.

Ne znam sta se desava u odeljenju grupnih kupovina , ali sam ovaj link zalepio ovde da se ne bi desilo sutra da nam domaci prepodavci istih ovih komponenti iz Kine naplacuju mnogostruko vise za iste ove stvari , ako nista drugo bar sa ovog sajta se moze steci utisak koliko to tamo u Kini zaista i kosta . Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre neki dan smo pričali o motanim tarfoima na EI jezgrima, evo cenovnika firme koju sam pomenuo, P&K audio.Ovde su samo izlazni trafoi za ceve!Napominjem da nemam nikakve veze sa ovom firmom! http://www.kupujempr...m?filter_id=289

Koliko sam cuo rekao bih da taj nas covek pravi OK trafoe , a i cene su mu dosta fer , a i tu je covek blizu nas tako da ne treba potezati recimo za par trafuljka preko celog sveta , plus ako nesto kod njegovih trafuljaka zaskripi uvek se lako moze napraviti fer dogovor povoljan za obe strane . Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Preporuka za PiK audio +++++a ovi kinezi su neverovatni... :drink:jao kakva lepa podnozija i ostale dzidza bidzea i imaju veoma dobar izbor cevina pr full-music...kod kineza je stvar sledeca sve moze, samo novac nazad nepaskoj probljem da naknonade necim i sto mozda vise kostabez obzira ko je odgovoran za eventualnu greskuali money back :wavecry:cve u svemu odlican link

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pecu - PiK Audio tj. njegove trafoe sam upoznao unazad nekih 15 god. Uvek je radio vrlo korektne proizvode.Imao sam i svežu priliku da nakratko popričam s njim pre nekih 7-10 dana. Izrada trafoa mu nije primarna delatnostali ih i dalje (uspešno) radi. Kako mi je preneo, i Tibor Šindrić je za svoje potrebe naručio trafoe kod njega, naravnopo posebnim specifikacijama. Peci se javio nakon ugradnje trafoa - sa vrlo pozitivnim utiscima / rezultatima. :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Preporuka za PiK audio +++++a ovi kinezi su neverovatni... :drink:jao kakva lepa podnozija i ostale dzidza bidzea i imaju veoma dobar izbor cevina pr full-music...kod kineza je stvar sledeca sve moze, samo novac nazad nepaskoj probljem da naknonade necim i sto mozda vise kostabez obzira ko je odgovoran za eventualnu greskuali money back :wavecry:cve u svemu odlican link

Meni se sa tog sajta dopada ovaj tip keramickog postolja za cev 2A3 ili 300B , izgleda ko `` stari kov `` postolja cevi sa nekog starog uredjaja iz 20` godina proslog veka , ko izmisljeno je za dobijanje totalnog retro look -a recimo nekog SET Amp-a gde su svi delovi bili poredjani odozgo na tamno lakiranoj dasci , tako da su elementi medjusobno direktno bili povezani zicama medjusobno a zavrseci na srafove , skoro bez ikakvog lemljenja , a skoro da nista od veza nije islo od ispod uredjaja ( daske ). Poz

post-556-0-12601500-1312931256_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kod kineza je stvar sledeca sve moze, samo novac nazad nepaskoj probljem da naknonade necim i sto mozda vise kostabez obzira ko je odgovoran za eventualnu greskuali money back :wavecry:

Sto i nije tako lose ! , ako je prodavac neka lepa Kineskinja !!! :haha: Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Speaker Measurement kits

Kako me kopiraju :wink2: .....i nisu jedini

Inače dobar sajt ......Što se tiče nabavke tu ima raznih ideja , od kojih jedna može da bude da se roba naruči preko domaćih Kineza . Jednostavno se pokaže sajt i priupita šta dotočni može da uradi ......nema poreza , nema carine , isporuka u Bg ili slično i gotovo ....Izbegava se pogrešna narudžbina , jer jednostavno ne uzmete ono šta niste naručili i t d itd

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se sa tog sajta dopada ovaj tip keramickog postolja za cev 2A3 ili 300B , izgleda ko `` stari kov `` postolja cevi sa nekog starog uredjaja iz 20` godina proslog veka , ko izmisljeno je za dobijanje totalnog retro look -a recimo nekog SET Amp-a gde su svi delovi bili poredjani odozgo na tamno lakiranoj dasci , tako da su elementi medjusobno direktno bili povezani zicama medjusobno a zavrseci na srafove , skoro bez ikakvog lemljenja , a skoro da nista od veza nije islo od ispod uredjaja ( daske ). Poz

I meni se ta jako svidjaju, deluju strasno kompktno i masivno,i ona kao bajonet za UX4 su zanimljivaa vidim da ima euro 4 i 5 koja su mi potrebna za AX50imam samo neka 2 onako...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...