Jump to content

BOXMASTER


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

:lol:

aj popio sam malo i jos pijem, pa da predstavim jedan od mojih izuma, inace zivim u ulici Nikole Tesle coveka koji je izmislio zvucnik! :D E moja malenkost jedno vece nije mogla da spava jer joj je pala na pamet ideja zbog koje se posle sat vremena grohotom smejala i skakala , cak i vristala :buehehe:

znaci uletela mi ideja kako da resim problem bass kutije za auto, jer velika vecina puffera za auto mogu da rade i u BR i u kompresiji, a ne mosh imati oba, aha malo sutra! moze moze :JC_moon::buehehe: i tako ti ja odtripujem u garazu i sklepam prvi prototip- totalni fijasko!! :crazy: znaci apsolutno pogresan pristup sam imao i prakticno neizvodljiv- sto sam se i sam uverio i osetio se osujecen- nisam! heheh jer bitan je cilj, a nacin kako cu da stignem ma nije bitno, samo da je posteno :serbvidkakisicl0: tripujem ja jos malo i sine mi savrseno resenje! multiupotrebljivo i za smesne pare (ne preko 30 evra za mehanizam) sklepah prototip Nr. 2 i to je to

e sad samo jos da sklepam i prototyp Nr.3 i trebalo bi da radi! :robots000_2:

BOXMASTER se zove i evo logo tj dugme daljinac od prosvetljenog plexija i aluminijuma

Postavljena slika

po logou se moze zakljuciti o cemu se radi- princip je Transformersa i idealna kompresiona kutija se na pritisak dugmeta na kokpitu transformise u idealnu BR kutiju- i obrnuto, kad oces, kolko puta oces :robots000_2:

a tu su i boje Srbije iako nisam nikakav SrBBBBBBin niti nacionalista, moze da se kaze da sam rodoljub

kao sto rekoh ima dobrih woofera i ne zna covek kako bi ih pre slusao, BR u autu duva i puva, razduvava tange lete kroz prozor i palis alarme, a kompresija roka ko blesava i skida skalp, iako BR rastreskava mozak :buehehe: to su vec opasne frekvencije, bez problema mozes u autu da postignes i blizu 150dB sa dva dobra woofera a jeftina! i oko 2000rms, i to kad slusas hip hop recimo ovu stvar- meni referenca za bass, iako je snimak bulja i verzija nije bash

e al zato ako oces da slusas recimo ovo, to moze da isprati samo ultra dobar drajver u BR, tako da bolje stisnuti dugmence i transformisati BOXMASTEROM :Viannen_loungelizard: kutiju u kompresiju

znaci sve u svemu vrlo do sad nevidjeno unikatno i posve intelegentno resenje koje ne postoji na planeti a mozda ni u celom univerzumu i jos je uz to i ekolosko a volim da kazem i revolucija u Boxenbau, u jednoj kutiji imas dve! :P

PS: nema frke upotrebljivo je i za home hifi i fifi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postavljena slika

po logou se moze zakljuciti o cemu se radi- princip je Transformersa i idealna kompresiona kutija se na pritisak dugmeta na kokpitu transformise u idealnu BR kutiju- i obrnuto, kad oces, kolko puta oces :robots000_2:

a tu su i boje Srbije iako nisam nikakav SrBBBBBBin niti nacionalista, moze da se kaze da sam rodoljub

Ма Лого је брука како изгледа, боје по мом укусу :good2:

Јел звучник са магнетом унутра или споља?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

a tu su i boje Srbije iako nisam nikakav SrBBBBBBin niti nacionalista, moze da se kaze da sam rodoljub

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

... da ne ređamo dalje ko sve može da te smatra za rodoljuba :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

... da ne ređamo dalje ko sve može da te smatra za rodoljuba :)

pa ima i dobrih amerki ne kazem :lol:

ali zasto nas svi napadaju i oce da nas uniste? pa stvar je i vise nego ocigledna- imamo najbolje ribe i krivo im je i zavidni su, eto okle tolki ratovi i napadi, jednostavno nemaju sanse :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš me interesuje kakve ti ideje mogu pasti na pamet da recimo slušaš ovakvu muziku :beach:

Ko se kreće po krovovima

Ko donosi sreću svima

Zubi beli ko biseri

Kad se smeje srce greje

Aman bre lepotane

Kad te vidim srce stane

Juče u Kamiondžijama , Paja u kafanče , časti sve i počinju trubači ovu pesmu :oke: ......................idem da probam nešto

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...