Jump to content

Babelfishing by Mighty AR2


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 72
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Puno je radio sa raketnim modelarima, tako da danas Srbija ima i nekoliko šampionskih titula u raznim kategorijama.Imamo i svetskog prvaka Živana Josipovića, moj dobar drugar koga znam od detinjstva.

Pre jedno dve godine, na sada već tradicionalnom skupu mladih astronoma na Letenki, gostovali su raketni modelari, sa pričom o svom hobiju, malom izložbom uradaka, i pokaznim ispaljivanjem nekoliko modela.Iznenađujuće je da tako nešto još postoji kod nas, mada znamo da sve zavisi od angažovanja pojedinaca - entuzijasta, kao što i ceo "projekat" oko časopisa Astronomija i okupljanja na Fruškoj Gori opstaje samo zahvaljujući Saši Zorkiću, bez mešanja kojekakvih ministarstava u privatne stvari pojedinaca. :sarcastic_hand::connie_nutzo: A na prethodnim fotografijama možemo da vidimo, dokle može da dovede izrada minijaturnih replika raketli. :good2::bravo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre jedno dve godine, na sada već tradicionalnom skupu mladih astronoma na Letenki, gostovali su raketni modelari, sa pričom o svom hobiju, malom izložbom uradaka, i pokaznim ispaljivanjem nekoliko modela.Iznenađujuće je da tako nešto još postoji kod nas, mada znamo da sve zavisi od angažovanja pojedinaca - entuzijasta, kao što i ceo "projekat" oko časopisa Astronomija i okupljanja na Fruškoj Gori opstaje samo zahvaljujući Saši Zorkiću, bez mešanja kojekakvih ministarstava u privatne stvari pojedinaca. :sarcastic_hand::connie_nutzo: A na prethodnim fotografijama možemo da vidimo, dokle može da dovede izrada minijaturnih replika raketli. :good2::bravo:

Samo jedna ispravka, hvala. ali ja se nisam bavio rakenim modelarstvom. Samo sam, na pocetku svoje karijere, radio u Narodnoj Tehnici u Zemunu, gde je kolega Desa vodio raketne modelare, a ja foto i radio klub.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo jedna ispravka, hvala. ali ja se nisam bavio rakenim modelarstvom. Samo sam, na pocetku svoje karijere, radio u Narodnoj Tehnici u Zemunu, gde je kolega Desa vodio raketne modelare, a ja foto i radio klub.

Razumeo sam da nisi radio to. Doduše, Leonardovu napomenu da je "uradio neke stvari za njih" sam pripisao tebi, otuda i moj post. Bilo kako bilo, Narodna tehnika je učinila svoje - ni fotografija ti ne ide loše... :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

AR2 ( Vlado )dali si uspeo da oformiš liniju CPLAY - THUNEAU ALLOCATOR - EXA U2I -(pa tamo dalje) ACKO DAC ...Izvini živo me interesuje jer imam modifikovan DCX2495 - AKM4396 - JENSEN JT11-EMCF - ZEN MOD PSMLS,zadovoljan sam ,nije da nisam,ali nešto mislim da to može mnogo bolje.Zoka

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...