Jump to content

MirAudio pojačalo?


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ziko - da bi se videlo - mora se logovatikad sam se logovao - navuklo me na prozor za odgovor DJ Zavaravaču , a pomalo sam vec na ivici nedeljne kvote susretanja doticnog .elem - ne znam da li je to sema u predmetnom ampu , ali je jedna stvar sigurna - bez obzira na moju poprilicnu licnu simpatiju prema cika JLH , na tom ampu - preciznije - na toj semi ima da se poradi da bi radio kako trebapretpostavljam da je - ako je to sema - i poradjeno u predmetnom ampu i ne sumnjam da su to ljudi korektno uradili samu semu imam mozda i 20 godina .... kopija iz Everyday Electronics UK

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne mora, samo uzmi varijable i prosledi skriptu, ovako: http://www.audiohard...hp?f=17&p=18534........

jes' , za to covek treba da ima neophodno znanje , koje ja evidentno nemam :sarcastic_hand:@ Zile :usput - cuo od coveka cijim usima verujem , ako ne i recima :rofl:od svih normalnih komercijalnih ampova , a da su sa mosfetima u izlazu - Marantz MA-24 je ponajbolji zvucno ......... mada i na njemu ima da se poradi da bi prosvirao :sarcastic_hand: kako topologija dozvoljavarecimo i da taj JLH 80W amp spada u komercijalne ampove - prodavao se neko vreme u UK kao kit , bar za moje znanje
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...