Jump to content

Par delova i MOSFET AMP


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Мико шта ти ради онај електролит 4700uF на излазу појачала.Није то добро за звук.А да је просто просто је

Daj smislite bolju shemu :buehehe:Treba mi nesto slicno za sluske :frusty:Par delova i da svira - sto manje delova to bolje :angry:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

AKG 271 Studio,FSensitivity: 91 dB at 1 mW / 104 dBV, impedance: 55 ohms per channel; power handling capability, 200 mW

E za to se ubio DAO sa DIYaudio.com (EUVL je autor) - bolje nema za tvoje sluske (a i za moje, Sennheiser HD555, isto 50 oma).Evo ti link na thread:http://www.diyaudio....ad.php?t=128571sema je u postu #4nemoj da te uplase cudni delici, 2sj103 ima u Kelco.rs, J511 je CCS od 4.7 mA (bf245c sa 470 R u sorsu), a LU1014D ce ti dati izvesni hrcak iz Bacha :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E za to se ubio DAO sa DIYaudio.com (EUVL je autor) - bolje nema za tvoje sluske (a i za moje, Sennheiser HD555, isto 50 oma).Evo ti link na thread:http://www.diyaudio....ad.php?t=128571sema je u postu #4nemoj da te uplase cudni delici, 2sj103 ima u Kelco.rs, J511 je CCS od 4.7 mA (bf245c sa 470 R u sorsu), a LU1014D ce ti dati izvesni hrcak iz Bacha :angry:

Uuuu ovo jeste veoma dobro :yes3::buehehe:post-1-125303913574_thumb.jpgLici na josh jedan sporet na kraju i to nista manji od Babela :yes3:P.SJosh ce da mi zafale 4 elektrolita :frusty:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...