Jump to content

Rubycon 4700uF x 63V (ROHS) - $1.25 / kom.


Sipi

Preporučeni Komentari

Link:http://www.diyaudio.com/forums/swap-meet/184977-rubycon-4700uf-x-63v-rohs-1-25-each.html#post2501579Covek prodaje punu kutiju, sasvim solidni elektroliti i jako jeftino ih daje - koliko nas ima zainteresovanih i imamo li nacina da platimo (PayPal) ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Moze li neka okvirna cena za nas, mislim koliko bi to ovde izaslo kad stigne?

Puta π...

BTW---

PayPal is the preferred method of payment, but we can work other options as well

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gde se π moze nalaziti bilo gde u opsegu od 1,3 do 1,6 ....Moze: Dodjem ti... ? :character13:

Aj, sunce ti madžaronsko i helensko... Pa ne prodajem ih ja... :serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zavisi... Recimo, AR2 i Scope sigurno imaju svoje metode... Možda znaju šta na ovom jadnom i napaćenom planetu može da se uradi a da ne zahteva PayPal...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

PayPal is the preferred method of payment, but we can work other options as well

Meni trenutno ne trebadu, al pitati choweka možda mu paše moneybookers... On lepo radi odavdi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A zasto mislis da ja na to pitanje imam bolji odgovor od tebe?

Uh, pitanje se odnosilo na bilo koga ko ima iskustva sa ovakvim kupovinama, posto ih ja nemam ich.Mislio sam da neko ko je osetio na svojoj kozi takve transakcije i kupovine iz inostranstva, narocito iz SAD, moze da prenese iskustva.Ovaj n= 1.3 ÷ 1.6 mi odgovara i javljam se kao zainteresovan. Broj komada cu javiti kada se organizuje neka shema za nabavku.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To sa transakcijama moze da bude kako god - bilo je i kad sam platio manje nego sto po katalogu tamo kosta a bilo je i kad sam platio puta osam.Ovo sa 30 do 60% vise je najcesci slucaj pa zato kazem - a koliko ce u konkretnom slucaju da bude.... :unknw:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

MB ne radi u amerikama

Nabijem ih na...Bitno je da radi iz Singapura, a i kolezi Zhou ga ne odbiva...   :Viannen_loungelizard:Pardoniram što brljam po threadu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni ova ponuda deluje vrlo primamljivo. Samo da nisu neki elektroliti sa velikim curenjem i slicno? Pogledacu datasheet pa cu napisati da li sam zainteresovan ili ne. Inace, meni ce uskoro biti potrebni elektroliti na 63V za Sigmu pa mi je ova punuda odlicna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pitanje je da li mozes uopste da ih uvezes kao fizicko lice,zbog kolicine.Ima da ti prilepe obavezu da moras da nadjes speditera,pa papiri firme pa carina pa vrednost po katalogu jer pametnjakovici nece da priznaju tu cenu i na sve to jos pdv.E moji entuzijasti pa vi kao da ne znate u kojoj zemlji zivite.pa neko mora da placa onu gomilu u vladi....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

podeli prirodu razloga sa drugima ....... cisto da ne misle da krijes neku informaciju ........ :sarcastic_hand:

Ne krijem nista Zen! Ripple im je 30-40% manji nego kod Panasonic TSUP iste kapacitivnosti i napona. To je prvi razlog a ima ih jos...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...