Jump to content

C5 to IEC адаптер.


InSides

Preporučeni Komentari

Све ми нешто треба у задње време. Како сам нашао опције и за сплитер и за трафое, да опет покушам...

....значи, треба ми C5 to IEC адаптер. Нешто овако:

Postavljena slika

C5 је конектор који се обично користи код напајања за лаптопе. Мени треба адаптер за да могу да користим своје AC каблове на циглу од напајања за Media PC [користи DC-DC плочицу и екстерну циглу].

Где набавити?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

InSides,ukoliko ne koistite neke specijalne AC kablove nego ove "obične" u prodavnicama računarske opreme možete pronaći kablove za "cigla" napajanja sa C5 konektorom (u narodu poznatiji kao detelina). Ja sam ga konkretno kupio za netbook u Beogradu u prodavnici Winwin (winwin.rs), pa ako se već dolazi eto rešenja... Cena otprilike 4 eur.Ako su u pitanju neki specijalni "AC" kablovi ondak ne mogu pomoći...

post-53-0-92097300-1297813250_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pitao si za RCA splitter i našao sam ti . Evo

Ništa nisi odgovorio. Ni pismo ni razglednica. Jel ti odgovara, jel da ti šaljem, jel ćeš sam da kupuješ, naručuješ...

Sad tražiš nešto drugo. Ovo nema. Nadji IEC konektor ( to ima) i poveži na C5 kabl. ( kabl koji se završava sa C5)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

InSides,ukoliko ne koistite neke specijalne AC kablove nego ove "obične" u prodavnicama računarske opreme možete pronaći kablove za "cigla" napajanja sa C5 konektorom (u narodu poznatiji kao detelina). Ja sam ga konkretno kupio za netbook u Beogradu u prodavnici Winwin (winwin.rs), pa ako se već dolazi eto rešenja... Cena otprilike 4 eur.Ako su u pitanju neki specijalni "AC" kablovi ondak ne mogu pomoći...

Ма имам ја кабал за сада, али хтео сам искористити вишак AQ кабла који стоји онако...

Pitao si za RCA splitter i našao sam ti . EvoNišta nisi odgovorio. Ni pismo ni razglednica. Jel ti odgovara, jel da ti šaljem, jel ćeš sam da kupuješ, naručuješ...Sad tražiš nešto drugo. Ovo nema. Nadji IEC konektor ( to ima) i poveži na C5 kabl. ( kabl koji se završava sa C5)

Захвалио сам се за сплитер још јуче - али писао поруку касно и можда нисам послао... :( Видим колико ми комада треба, па ако нема у БГ, јавим се и покупим од Ниша на путу за Скопље.А што се тиче C5 адаптера, треба ми баш адаптер. Имам готов IEC кабал који не бих да касапим, а имам и C5 кабал који ради без проблема.Хтео сам да спојим тај IEC кабал на циглу без да касапим било шта.... али ако нема, нема.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма имам ја кабал за сада, али хтео сам искористити вишак AQ кабла који стоји онако...Захвалио сам се за сплитер још јуче - али писао поруку касно и можда нисам послао... :( Видим колико ми комада треба, па ако нема у БГ, јавим се и покупим од Ниша на путу за Скопље.А што се тиче C5 адаптера, треба ми баш адаптер. Имам готов IEC кабал који не бих да касапим, а имам и C5 кабал који ради без проблема.Хтео сам да спојим тај IEC кабал на циглу без да касапим било шта.... али ако нема, нема.

Proverite http://www.kanibal.co.rs/. Ako i nemaju, il' naprave il' nabave...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Након годину и по, мали update теми.

post-47-0-82269500-1341409837_thumb.jpg

Поручено одавде:

http://www.audiophonics.fr/pangea-power-adapter-iec-gold-plated-p-6475.html

Стигло за неколико дана, културно спаковано у retail кутији. Цена коју видите није валидна јер садржи и ПДВ који се одбија за земље изван EU.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...