Jump to content

Soltanus elektrostatici


Sipi

Preporučeni Komentari

ako su zvuk i lepota dizajna konkurentni ostalim planarima renomiranih proizvodjaca, sto da ne takva cena, njegova je stvar kolko ce da ih prodaje na osnovu izrade i kolko moze da postigne da klepa, vidi dal mu se isplati da ide na kvantitet ili da proda manje komada ali skuplje :)

 

a sto se tice cena u njemackoj, obicno proizvodjac dobije otprilike trecinu od cene u radnji

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 158
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ako je ikome zanimljivo, pitao sam i koja je zapravo razlika između mojih i ovih novih ESL150. Osim spoljašnje pojave, zapravo ništa. To me malo razočaralo jer sam iz meni potpuno nejasnih razloga očekivao da čujem nešto kao "drugi trafo, druga elektronika" ili nešto nalik tome. A o cenama neću više. Šta sam imao da dodam, dodao sam...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sećam se jednom sam išao sa drugarom koji je nosio dayens premium monitore u 4audio da ih proba se nekim pojačalom i odmah posle nas na istom pojačalu hteo neki lik da proba neke bele kantone. odmah po uključenju razlika je bila toliko velika u korist monitora da je i osoblje moralo da objašnjava čoveku da je to razlika u klasi a nas su popreko gledali jer su mislili da će igubiti mušteriju.

ma kakvi! zabole čoveka za dayens i za zvuk, nije se ni osvrnuo...bele kutije u beloj sobi, made in germany, to je ono što je hteo.

hoću da kažem, da kriket nema nikakve šanse pored martina logana, pa makar se 5x bolje čuo

ja sam veliki pobornik domaćih proizvodjača, ali ove cene su zaista preterane...bar za nas u srbiji

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako nisu isle po onoj ceni, ove cene sad su stvarno smesne

na kp covek prodavao quad esl 2805 nove, ni par sati rada-ima i horne koje slusa, po ceni 4,5k . realno, bez zle namere, ovo quadu ne moze ni prici...a u trgovini, u igri velikih brojeva kod polovne robe, tu se u nasim uslovima cena dobro spusta dole

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...