Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Чиме се онда смејеш, у ствари где ти је глава, у ствари нема везе ионако је код тебе све смотано    :).

У ствари, само да си нам ти жив и спретан КАНТО једна модераторска :)@Хвала З на исправци!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

deco - ne zajebavajte mi Dedu , da ne padne :rofl:

zna se ko ovde sme da ga zajebava .....

Postavljena slika

Ja mislim da nije fer da ga banuješ zato što smo ga malko zekili :) . Ulažem protest :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gagi ne može jer ima bolest. Bolestan je u temperaturu. Ja ne mogu jer mi dolazi devojče (nadam se u belim pantalonama i crnim tanga gaćicama) :) Ali ovih dana da :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi ovo je za Nobela:Krdo bizona se može kretati onom brzinom kojom se kreće najsporijibizon, nikako brže od toga jer bi inače najsporiji bizon zaostao zakrdom. Kad je krdo napadnuto, najslabiji ili najbolesniji bizoni su običnoprvi na udaru i oni prvi stradaju jer se nalaze na začelju krda. To se zove prirodna selekcija i to je dobro za celo krdo bizona jer setako krdo resava onih koji ga usporavaju u kretanju. Dakle, regularno ubijanje najslabijih članova krda je u principu dobrastvar za celo krdo. Na više - manje isti način funkcioniše i ljudski mozak, tj. skupnervnih ćelija. Kao celina, mozak funkcioniše onoliko brzo koliko inajsporija ćelija može funkcionisati. Svi znamo da preterana konzumacija alkohola uništava nervne ćelije umozgu. Tako da, zbog bioloških razloga, alkohol prvo napada i uništavanajsporije i najslabije ćelije u mozgu. Na taj način, kontinualna konzumacija alkohola eliminiše najslabijekarike u lancu prenosa informacije u mozgu, što čini mozak bržim iefektivnijim. Zato se čovek uvek oseća pametniji posle par tura!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bravo Aco - odlicna je teza :)Jedna me samo stvar zulja: u krdu se stalno radjaju nove jedinke a mozdane celije se ne umnozavaju - osim u detinjstvu, tako da mislim da treba sa alkoholom poceti sto ranije, kako bi se zaista i postigao efekat kvalitativne selekcije celija u razvoju mozdanog tkiva! :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cela priča na račun krda i ćelija u mozgu ne bi ni bila loša kada bi smo zanemarili činjenicu da je i najpametnije goveče u krdu samo goveče. Isto tako, i ćelije u mozgu... Ako je i najbolja ćelija sposobna da se brine samo o tome da se ždere, sere i razmnožava, onda nakon što alkohol ubije one "spore, trome i slabe" ćelije, ostaje mozak sa aktivnim ćelijama koje su sposobne da vode računa samo o tri vitalne funkcije istog... Kao najbolji dokaz je tu moj tast i društvo ispred prodavnice na ćošku, a kao materijalni dokaz razbacani poklopci posuda u kojima se alkohol distribuira... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....Ako je i najbolja ćelija sposobna da se brine samo o tome da se ždere, sere i razmnožava...

E pa nije - mozdane celije rade jos i gomilu drugih stvari (grade veze sa drugim celijama, provode razne bioelektricne struje, itd...)Nista nemas pojma - odma' se vidi da ne pijes :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E pa nije - mozdane celije rade jos i gomilu drugih stvari (grade veze sa drugim celijama, provode razne bioelektricne struje, itd...)Nista nemas pojma - odma' se vidi da ne pijes :)

Da, zaboravio sam, ljudski mozak ima i ćelije koje kontrolišu (ili ne baš uvek) češanje međunožja, podrigivanje u društvu i emulaciju vazdušnih strujanja, kopanje po nosu... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...