Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Pitam se pitam, gdje smo otisli za 60 godina? Ove 57e ne sviraju perfektno ali ni jedan zvucnik ne svira perfektno.

Kazu nema basa hmmm ..... pa donekle se slazem .... nemaju onaj najdublji ali u normalnoj sobi i sa vecinom muzike vise nego dovoljno. Prelaz (nedostatak basa) izmedju Tannoy i 57a je puno "bezbolniji" nego izmedju Respons i Tannoy :)

A glasovi, klavir, gitara .... eeeee, bolje nema :)

Idemo dalje a odluka ce biti teska i bolna osim ako ne zadrzim oba ... ili sva tri :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, Zen Mod said:

eto , prednosti dobrog planiranja

napravis djecu na vreme , taman dok porastu resis i pitanje proper zvucnjaka , onda se bar jedno iseli i eto viska zivotnog prostora ..........

 

:smesna:

20 godina sinu :tongue10: ... "prijetio" mi je da ce se iseliti kad napuni 16 .... ja ga to napomenem povremeno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
17 minutes ago, Woland said:

ojha :) ajd sad pričaj :)

Čekaj da sazrije :D... ali, i ovako "gluh" od ove gripe što me konačno pušta, svira do OO :heat: ... I to sa digitalijom :o... mora do je do Rotela ili kablova :roll1:

Nisam ovo očekivao ali sam se nadao :mrgreen:

Problem je sto sam sad u dilemi: Šta sad? Koga I sta? :help:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Woland said:

i nije neki problem - nećeš biti ni prvi ni poslednji hrčak :)

I to što kažeš, dok familija toleriše ja se pravim budala :)... moram se ponovo aktivirati kao izviđač ploča pa da ponovo počnem sa obilazenjem...  a čini mi se da sam zadnji put obilazio sa Docom :o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, ninja said:

I to što kažeš, dok familija toleriše ja se pravim budala :)... moram se ponovo aktivirati kao izviđač ploča pa da ponovo počnem sa obilazenjem...  a čini mi se da sam zadnji put obilazio sa Docom :o

Izgleda da cu morati da prelistam Wizz Air-ov schedule za GOT u sledecem kvartalu za 2018. :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Zen Mod said:

:buehehe:

FZPippy.jpg

To je Pippi kad je porasla :)

btw: Bio sam siguran da je esl 57 to i gotova priča sad kažem,  malo morgen i sve razmišljam kako da razmjestim da mogu i jedne i druge slušam bez mrdanja svega drugog osim moga dupeta :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

malo vise gaina u sistemu , pa da probas M2 i sa ESL ......... moze se lako desi da se iznenadis

 

koja ti je ono sad skretnica na Tann ?

 

imas neku sliku ?

 

edit: kad ti stigne Iron , dinamicka rezerva drive-a pre samog M2 ce sve da digne za bar jos jedno koplje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To mi Doc govori, ali mi se ne zuri, znam da ce faliti gaina ali ću probati... jednom :)

Tann je origi od HPD385 samo sa hebackim kondovima :) ... i prebrodjene tonske kontrole. 

A zar moze biti bolje od ovog Japosa :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Japos je super osnova , no further comment

sto se tice skretnice ........ sto rece Mujo u Konc logoru .......... a onda si ti Hans siroce .......

 

u prevodu - ti i dalje imas govno skretnicu

da ti pravimo drugu ?  jos ces i zaraditi na kraju :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...