Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

nisam pratio fabulu radnje pa da priupitam, jel to onaj stari GRF kabinet i jel to sada pravljeno od nule ili je kupljeno tako?

 

taj kabinet po nekim tanojistima ima najsmrtonosniji bas od svih tanoja ikad sastavljenih, pisalo se o tome dosta. vise i od TRW i slicno. neki moj poznanik iz grcke kupio poslednji koji je izasao iz fabrike sa takvim kabinetom, HRH.

 

u svakom slucaju bi bilo lepo cuti. ninja ponesi to na svajserbal, stace ti u pasata.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Nic te razumjem!? Kakav sad star GRF? Nisam pre imao GRF.

Ovo je novo napravljen GRF-R kabinet (speedysteve) ali sa HPD385 driverom i ima basa, nije da nema :)

Mislim da mu horna daje +6db. U svakom slucaju, ono sto mi je falilo u proslima ne fali mi ovdje. ;)

Nijjee kkkooo Responnnsss aliii uvlllaciiii u muzzzzikkkku samo takkkoooo ... sve mi noga cupka dok pisem :)

btw: Passat je vec odavno kod drugog rabioca a za ove kutije treba najmanje FH ili 9700 a moze i 9900 :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 years later...

imas lemilicu i imas malo zice  , par RCA za sasiju , pot do 25Klog , imas fotoaparat

kutija za sapun ili Nivea kutija :rofl:

 

sve ostalo se resava - ti postujes fotku ovde , ja skinem fotku i nacrtam vodove u Paint , shrinkujem u PS , postujem nazad

 

a mozes da dodas i neki kruzni jeftini (ili skupi) rotary switch , jos koji RCA par i da napravis da menjas Zen Source

 

i onda ti ta igracka ostane kao referenca - svaki buduci preap mora da zvuci bolje od ciste passive , ili jednostavno ne valja

 

iznenadio bi se koliko poznatog smeca ne prolazi taj test

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...