Jump to content

Fostex Fe126e - slikovito...


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Јedino se deda javio sa komentarom da nisu losi...A ova druga slika sama za sebe govori... o njemu se i knjige pisu...

Нормално кад знам шта ваља, а ова друга слика му дође као Библија!

neka fala - ima u Madjarskama sta ima :Viannen_loungelizard:

Јел има у Сегедину продавница или....?Требало би за једно десетак дана да идем, ал' не по паре за ДОС   :sarcastic_hand:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne mogu tačno da se setim ali sam našao onomad najjeftiniju kombinaciju u Nemačkama... ubi me ako mogu da se setim da li je bio Lautsprechershop ili tako nešto, svejedno, zvučnici su bili za sedu dlaku ispod 90€ za par plus nekih 7 za DHL do adrese prijatelja u Nemačkama pa sam im dao stotku i oni da popiju nešto...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo, odavde si ih nabavljao :http://www.hobbyhifi...:::1_11_43.htmlP:S. Moram da bude malo konstruktivan, da okajem grehe za ono od jutros .

Sasvim moguće. I jedno i drugo... :buehehe:Izgleda da više nema samo "E", sada za dodatni "n" izgleda da mora da se doda još 5€... Skupa im abeceda a slova sitna... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vi'te ovo http://www.hobbyhifiladen.de/Lautsprecherchassis/Markaudio/Markaudio-CHP-70::805.html Cena je za PAR, Ima projekata za njih na Planet10

Šteta što moje malo cevno pojačalo nema izvode za manje nego 6.8 oma zvučnike... A i to sam već odradio, sada radimo nešto drugo :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Il ja ne razumem sta pricate ili ...Pa tamo je cena 44 U$ za komad Fe126e

Transport, marža + porez, transport, carina, marža... Zavisi kroz koliko otpremnica se sprovede.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Il ja ne razumem sta pricate ili ...Pa tamo je cena 44 U$ za komad Fe126e

samo ponavljam da sam Fostexima koje sam cuo ( behu u gornjem cenovnom rangu , jedno 3 modela ) nasao manu ...... ne mislim na bas , nego sve ono gore - to me je zanimalo........ dok Sonidima nisam nasao manu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kada sam kupovao ove moje, nisam ni znao da postoji nešto što se zove "Sonido"... :)Za Fostex sam čuo još kao balavac... Jest, i ovi moji su sa velikim magnetom (25W nazivne snage) i banana koricom za membranu ali i "made in China"...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...