Jump to content

Fin sistem


Nesic

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Izvinjivam se što vas prekidam u Postavljena slika, al' šta je tu DIY ?Postavljena slika ... tj, koji će očin ovo u :

"GALERIJA - SAMOGRADNJA - DIY GALERI >Galerija sistema" Postavljena slika

Dakle Postavljena slika sotim drangulijama ! Postavljena slika

Inače baš nešto i ne palim na 'vake sisteme ... uveren sam da se za novce koji su dati samo za jednu komponentu tog sistema, može napraviti odličan sistem u samogradnji, koji neće mnogo, a možda čak i uopšte, zaostajati za ovim prikazanim ... a pride još i zadovoljstvo u stvaranju nečeg "sopstvenim rukama" - nemerljivo ... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da, ali čisto sumnjam da je CD player tako česta samogradnja, pa se eto nalazi u skoro svakom sistemu... Na gornjem linku mi je pažnju privuko fetish oko kablova, žica. Ostalo je boranija :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da, ali čisto sumnjam da je CD player tako česta samogradnja, pa se eto nalazi u skoro svakom sistemu ...

... bojim se da mi je promakla poenta ovoga što si napisao Postavljena slika ... ja se i dalje pitam šta je tu DIY i zašto je ovaj sistem smešten u DIY GALLERI Postavljena slika

A ono što malopre napisah, bila su samo Postavljena slika ... moja razmišljanja o kupovini gotovih audio uređaja Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onde samo žice vrede ko nečiji auto...

Vrede, ili koštaju?Razmislite o razlici između dva termina. Za cenu, tj "koštaju", mogu da prihvatim, bez ikakvih problema, ali da vrede, e pa nekome možda, meni sigurno da ne. Jer da vrede, išao bih žicama na more a ne autom :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... bojim se da mi je promakla poenta ovoga što si napisao Postavljena slika ... ja se i dalje pitam šta je tu DIY i zašto je ovaj sistem smešten u DIY GALLERI Postavljena slika

Pa šta mu fali ovde... Ako pogledamo ostale teme u ovoj sobi, onda mu ovde i nije loše mesto.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vrede, ili koštaju?Razmislite o razlici između dva termina. Za cenu, tj "koštaju", mogu da prihvatim, bez ikakvih problema, ali da vrede, e pa nekome možda, meni sigurno da ne. Jer da vrede, išao bih žicama na more a ne autom :buehehe:

Pretopiš žice u srebrnjake i odeš na more :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...