Jump to content

Vojvodjani u dugacki' gaca i sukneni' carapa , u poseti Prestonici


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 36
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Uff , zapricasmo se , i ne slikasmo ni Pileta ni P18tacno me sramota da stavljam bilo kakvu sliku ....Slobo - mozes ti , po svom izboru ...

Ma kakve slike - znas kako smo ruzni.Elem, sve u svemu lepo druzenje - ni manje vremena, ni vise kolega.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uff , zapricasmo se , i ne slikasmo ni Pileta ni P18tacno me sramota da stavljam bilo kakvu sliku ....Slobo - mozes ti , po svom izboru ...

Sto te je sramota - kad mogu Ameri da kace onolike slike sa DIY skupova mozemo i mi...lepsi smood nijih i sa 100 godina...Bas ste mala deca :rolleyes:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to je bila samo proba da li se smemo pojaviti ......za drugi put znamo da nas nece sacekati trgovci, preprodavci i ostali strucnjaci :rolleyes:

Ma jesi li siguran?A sta ako je bila samo navlakusa? ;) I nije ti sumljivo sto nema fotografija? ;) Tako to rade Beogradani.......... :););) Nego ovaj kako su vam se svidele prirodne lepote Avale i okoline?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ok, we all can figure whom the delayed hippie is, but counting out Choky, who is who in that pic?Hope you had a good time.Magura :rolleyes:

I am on the boat picture. On the first picture i am holding something black with name Pumpkin.On th esecond picture i am standing near monument to the unknown hero. http://en.wikipedia.org/wiki/Monument_to_the_Unknown_Hero
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...