Jump to content

Novosti iz Sonido radionice


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Ako izoluje metal, onda više nije short. Jamo je to radio kod nekih zvučnika. Između motora i bullita (aluminijumskog) bilo parče tanke plastike pa kroz rupu na motoru plastika i mali šaraf na kraju (ispod nalepnice)... Jedino, pitanje ima li sonido rupu kroz motor...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postoji razlog zašto drvo. Zamenom plug-a to više neće svirati isto. Pošto ima šaraf, može da se zameni, modifikuje, menja, ali onda znaš gde možeš da ih poljubiš ako dođe do situacije da ti treba pravo na reklamaciju... :assshake:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

oprem dobro... samo kad ste mi javili... :coffee:

izvinjavamosemnogoseizvinjavamonapisano Miki - jer sam mu vise puta napisao da smori SP300b da cuije njegove malisane editovah post da bude jasnije kom je namenjeno
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko , ipak mislim da se metal losije cuje of drveta. Jeste da drvo ne izgleda bas najlepse, ali verovarno ima razloga. A verovanto najjeftiniji phase-plug, i najbze napravljen, a da ne zvuci lose je od plute. Popijes flasu vina, uzmes cep, noz, i eto gotovo..

post-40-0-61423200-1297607418_thumb.jpg

post-40-0-38653100-1297607431_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izvinjavamosemnogoseizvinjavamo

napisano Miki - jer sam mu vise puta napisao da smori SP300b da cuije njegove malisane

editovah post da bude jasnije kom je namenjeno

Prihvatam. Jasno mi je. Mene ste mislili da ne zanima, pa tom logikom, niste ni spominjali. Razumljivo, ja ne cmizdrim za FR, imam svoje, zadovoljan sam kako rade, pa ni ne đipam svaki put kad neko kaže "Full ranger!"... A i šta ću vam ja, smetalo blebetalo...

post-13-0-66150200-1297609289_thumb.png

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma sve islo na frkujedva se i nas dvojica organizovali ........ mislio sam ja na jos ponekog , ali sam za to imao vremena tek kad sam vec bio u autu - a tad je kasno da bilo koga organizujessledeci put kad budemo isli - vodimo Impulsa i Steina , na naobrazbu :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E to cekam da vidim - kako ces na Sonida da naobrazis Steina koji ima ozbiljne elektrostatike i Impulsa koji fulrejndzere voli skoro k'o ja :buehehe:

Mene nije poenta napaliti. Mene više zanima ona strana priče gde ja doživim neko iskustvo pa onda mogu da se priključim konverzaciji sa sopstvenim stavom. Ovako o Sonido zvučnicima znam samo što su drugi napisali. Ja imam par malih širokopojasnih fostexa (namerno ne pišem full range - nije isto) i tako kako sviraju, super je, ali ih ne uzimam toliko ozbiljno kao svoj trosistemski emiterski sklop u potkrovlju. Ili FR sa sve sub i super tweeter helperom - kome kako milije...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma pusti Sipija - zadeva samomoz' misliti -jedan od najcenjenijih proizvodjaca ozbiljnih zvucnika - ATC - sve svoje zvucne jedinice pravi kao ozbiljne srednjetonce - i basoove , i srednje i visoke ; a u kutijama se svodi na to da im srednjetonac radi kao main driver sa helperima .mislim - zaebancija je ok - ali vec postaje dosadno imputiranje kriterijuma ..... ja ih definitivno ne imputiramal' je cinjenica da su FR zvucnici najbolji :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...