Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

http://www.youtube.com/watch?v=W146Z_-O0J0

 

Naravno, ceo album... Frank Sinatra & Count Basie — Sinatra At The Sands (Live) 1966

 

U početku, odrađen je limitiran tiraž od svega 1000 ploča. Kasnije, vreme je učinilo svoje, CD, DVD i konačno, 2010, reprint LP-a... Ima ga kod braće rusa kako u LP rip HQ varijantama, tako i u lossless formatima skidanim sa CD-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pa nece biti bas svakome ovo obavezno stivo,ali za 16 Horsepower,Woven Hand ljubitelje DA..najgluplji omot za LP koji sam video do sada u zivotu,kao klasican LP omot funkcionise samo ako je sve u najlonu (samo savijen papir,bez funkcije "gaca" u sta se stavlja "unutrasnji omot",jedan prilog i CD..BTW prilozeni CD je jedan od najodvratnije zvucecih sa kojim sam se sreo u zadnje vreme oko novih izdanja,LP je sasvim OK)

 

Woven Hand "The laughing stalk"

post-653-0-89418800-1375377340_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, upišavanje kako se ovo čuje kroz BetsyK, ovako sa youtjubeta... Ovi zvončići na početku su svud po sobi... :guitarplayer:

 

Eh, ja sam ovo prvi put u životu čuo sa SABA sistema, isti imao četiri zvučnika, zamisli, Quadrofonija (jedna od prvih quadraphonic ploča)

I danas ih ima da se kupe, jedino ne znam kako to može dostojno da se reprodukuje na klasičnom stereo sistemu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...