Jump to content

EV Pro-12B + 2x Eminence Alpha15 OB


Zen Mod

Preporučeni Komentari

eve ti

nema sanse da se napravi OB samo sa jednom Alphom - jer bi se morao atenuirati EV ......

odnosno - mozes ici sa jednom Alphom - ako ces ici na biamplifikaciju i bass boost ....... ali je onda bolje uzeti potentniji bass helper ( Beta 15 bar ) makar i po cenu da taj ima nizi Qts

no - kako su Alphe bezobrazno jeftine (samo kad ih ima) ,a sama OB i ne moze biti manja - ovako je mozda i najbolje - dobijas full range sistem a guras jednim ampom

elem - OB je dimenzija 20 x 44 incha

skretnica 6db/oct i za bass i za glavni driver ........ na basu ce ( samo mozda) trebati i Boucherot zarad pika na 1k5 i vise ....

preferiram skretnicu od 6db/oct jer je daleko najbolji impulsni odziv ..... bolje da ti ne pokazujem na sta lici sa 12db/oct

vise pojedinosti - kad i ako krenes u realizaciju projekta

ako na kraju prodas EV , dodjes mi 10 ojra ( molim - ne slati na otkupninu :rofl: ) ti jednom , i musterija jednom - to zato sto ima 4 basa ukupno :buehehe:

al' onda ce snosis i druge sankcije ....... a zasto - znas ...... :tongue10:

post-2-090901400 1279153102_thumb.jpg

post-2-074690200 1279153105_thumb.jpg

post-2-016439600 1279153109_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ako na kraju prodas JBL , dodjes mi 10 ojra ( molim - ne slati na otkupninu :rofl: ) ti jednom , i musterija jednom - to zato sto ima 4 basa ukupno :buehehe:al' onda ce snosis i druge sankcije ....... a zasto - znas ...... :tongue10:

Хвала на уложеном времену, али Ја сам тражио за Електро Војс Про-12Б   :buehehe:.А што се тиче 10Е, послаћу ти по свастици ( ал твојој ) :sarcastic_hand:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

naslov editovan :buehehe:dobro je - to je jedina greska koju sam napravio , u 02.18 ........ :tongue10:greska je nastala po svoj prilici kad sam u JBL program ubacivao parametre da mi izracuna Bl , koji nije dat u T/S parametrima ......ako dodje do realizacije projekta - javi se , pa da postujem tacna pozicioniranja drivera i jos par potrebnih detalja ;al - zasad imas dosta - lista za nabavku :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma sve moze .... a sto se tice svastike - n vredi da se zaleces - nisi joj ni za naprstak .... sve da ti jos neko pripomogne :buehehe:

Cutis, cutis... Al' kad kazes izuvas! :buehehe:Ovo bi kao ono: "Trazili ste - gledajte". Nasmeja me do suza (i zato +1)... :heh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ih covece - mlado , vitko , u kondiciji ....... a mi - ko i svaki matorci - jos samo lajati volemo ....... imam ja jednog mog lokalnog Dedu - mog Gurua u tonskoj i kino tehnici , od pionirskih dana ;on odavno laje , a kad se ukaze prilika za realizaciju - svi junaci nikom ponikose ....... mozda zato sto mu zena Madjarica :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ih covece - mlado , vitko , u kondiciji ....... a mi - ko i svaki matorci - jos samo lajati volemo ....... imam ja jednog mog lokalnog Dedu - mog Gurua u tonskoj i kino tehnici , od pionirskih dana ;on odavno laje , a kad se ukaze prilika za realizaciju - svi junaci nikom ponikose ....... mozda zato sto mu zena Madjarica :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E zenimas i ove jeftine a solidnedrzao sam ih u ruci, solidna izrada solidna papirna membrana, klasicna konstrukcijai solidna korpa, a i slusao sam u OB mislim da su OK?55eu kom skoro duplo jeftiniji od eminence-a.http://www.player.rs/product.php?ID=1289.a imaju i 18in za nijansu skuplje ali mislim da su isto OKhttp://www.player.rs/product.php?ID=1291nezamislivo 69 eu kom... 2 x 18 po kanalu u recimo kardioid OB prava stvar i ujedno i stalak... :policajac4:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E zenimas i ove jeftine a solidnedrzao sam ih u ruci, solidna izrada solidna papirna membrana, klasicna konstrukcijai solidna korpa, a i slusao sam u OB mislim da su OK?55eu kom skoro duplo jeftiniji od eminence-a.http://www.player.rs...uct.php?ID=1289.a imaju i 18in za nijansu skuplje ali mislim da su isto OKhttp://www.player.rs...uct.php?ID=1291nezamislivo 69 eu kom... 2 x 18 po kanalu u recimo kardioid OB prava stvar i ujedno i stalak... :policajac4:

i jedan i drugi samo ako ces aktivu ........ nizak Q faktor sto se tice 18" - mogu misliti kako je spor ....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...