Jump to content

Korisna knjiga


vbraca

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Воле Сипи цеве, али неће да призна :tongue10:

Podseca me na mladalacki entuzijazam kad sam verovao da time moze nesto pismeno da se napravi i dosao do zakljucka da uz prilicnu muku zaista i moze - kao i da jos bolje moze da se napravi bez njih i uz manju muku...U svakom slucaju, volim da pogledam svaku strucnu knjigu, drago mi je kad vidim da ljudi pokazuju spremnost da citaju i uce a ne da lupetaju bezveze i sire budalaste mistifikacije...Ova knjiga je bas OK, skoro sve je pokriveno i jasno napisano - skoro k'o Daudiov blog :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.......Ova knjiga je bas OK, skoro sve je pokriveno i jasno napisano - skoro k'o Daudiov blog :good2:

Ееее, немој тако!помислиће људи да је р18 и Јума једна те иста особа :sarcastic_hand::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I Juma i p18 - sve je to periferija (osim Zena u suknjici, to je ozbiljno :D ), bitno je da, jedan po jedan, raste broj ljudi u ovoj zemlji koji cene znanje i rad i ne padaju na maglu i lagarije...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Počeo sam i ja nekako gajiti simpatije prema rorama... Na šemi ima tek 7-8 simbola i sve linije su pregledne. :crazyrocker: Daudio, nemoj me sad razapeti - znam da nije sve tako jednostavno, samo kažem da su mi osnove elektriciteta jasnije otkada sam počeo čitati baš o termioničkim cijevima(naravno samo naslove koji imaju u sebi riječi "basic" i "beginer").A interes je nastao nakon što sam u kratkom vremenu imao priliku čuti nekoliko sjajno zvučećih set-ova.U svakom slučaju - hvala za link!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А што да те разапињем Зеро

Pa kad sam izjavio da je sve "jednostavno" i sa tek nekoliko elemenata.Nisam htjeo da mi kreneš objašnjavati kako ima puno toga što nije tako jednostavno...ali ako ne razumiješ nema veze, prijatelju!Živ i ti meni bio! :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa kad sam izjavio da je sve "jednostavno" i sa tek nekoliko elemenata.Nisam htjeo da mi kreneš objašnjavati kako ima puno toga što nije tako jednostavno...ali ako ne razumiješ nema veze, prijatelju!Živ i ti meni bio! :drinks:

Напротив, Зеро све и јесте једноставно,ако се правилно приступи стварима.Уколико се све завије и мистификује ни Ајнштајн га не разуме. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...