Jump to content

Ge SE amp-6N23P tube


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 486
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

А како да знам да ли моја мачка испољава љубомору?Стално гледа у извор љубоморе,Не помиче се са одређене територије коју сматра угроженом,има онај чудан сјај у очима? :smirk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pusteno u rad...i radi :Viannen_loungelizard: Posle nekog vremena, kad su se cevi dovoljno ugrejale pojavio se miris dima.... :dubbio: Malo boja od kutije mirise, ali ne bi trebalo toliko bas da smrdi, nisu to tolike temperature :unsure: Posle jedno 15 minuta rada, vec se opasno oseti paljevina, ali dima nigde....sta je sad...a iz kuhinje :o Zagore rucak...sve se ugljenisalo....a ja mirisem cevke.... :doh: Elem, evo malo slicica...bes rucak...vazno da CCS radi ;)post-62-0-58815700-1297167051_thumb.jpgi jos, ali majo bljize...post-62-0-18383200-1297167096_thumb.jpg..jos jedna, najbljize...post-62-0-37335400-1297167127_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma idi, jedva nadjoh nesto sitno da zastrafim... za preko 100W disipacije imam hladnjaka koliko oces :connie_nutzo:

Nisu dobro usmerena pera...Treba otvoriti proreze na kutiji iznad njega... :buehehe::happy64:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to bi valjalo bas da ne visi na zicama :Viannen_loungelizard:

Pa zicice su toliko kratke da su skoro krute, a zeleo sam da bude sto blice konektorima :to_become_senile: Bilo bi mi cak lase da sam stavio celi CCS modul sa strane :scratch_head: No koliko vidim bice tu jos lemljenja....uskoro ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo slicica, danaske puste svecano u rad.... :sporty095_2: Posle nekoliko problema, koji su reseni zamenom pregorelih delova...sad je sve u redu :bathroom: Ge amp je delimicno oslikan, nazalost sa blicom se ne vidi senke koje su izvucene...u prirodi je mnogo lepse :clapping: Kako svira....posto djavo nikad ne spava, kao za inat nemam ni jedna izvor kod sebe, osim tjunera koji ne radi bas najsjanjie, i DVD playera koji pisti :frusty: Sve u svemu radi, a to je najbitnije :drinks:post-62-0-18927400-1297372003_thumb.jpg jos... post-62-0-82884600-1297372037_thumb.jpg i jos.... post-62-0-51908900-1297372092_thumb.jpg :Viannen_loungelizard:post-62-0-26459400-1297372131_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...