Jump to content

3-way home with huge bass


Preporučeni Komentari

E sad stvarno...jedno malo bezobrazno pitanje...koliko godina imas?Na samom pocetku moje teme imas dve seme skretnice...za bas jedinice odziva ispod 95db i iznad toga.A za racunanje zapremine icega...da sam mod banovao bih te! :aikido:Napunis kadu do vrha...taman da pocne da kipi preko ivice...potopis ojacanje u nju...uhvatis menzurom to sto precuri...i izmeris...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

E sad stvarno...jedno malo bezobrazno pitanje...koliko godina imas?Na samom pocetku moje teme imas dve seme skretnice...za bas jedinice odziva ispod 95db i iznad toga.A za racunanje zapremine icega...da sam mod banovao bih te! :angel0:Napunis kadu do vrha...taman da pocne da kipi preko ivice...potopis ojacanje u nju...uhvatis menzurom to sto precuri...i izmeris...

ok ok ok ok! pa zato sto nemam kadu :aikido: ja cu izracunati bez toga, a napravicu malo vecu kutiju i taman dok ubacim ojacanja bas ce biti kruci(ako vazi ovo pravilo za br kutiju).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

postao sam ko neka baba koja se predomislja........ovo http://img706.imageshack.us/img706/8979/25wj.jpg zelim da napravim,ko hoce da pomogne? nekao mi 2-sistemci........pih...za koju godinu cu hteti da ih menjam.....ovako uradim i gotovo. :aikido: doslo mi da :angel0: od muke sta kako....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj predlog ti je da nastaviš ti sa izradom predloženog ti projekta. Ako ti baš bude zafalilo basa, ima Ston jednu stereo 15-icu B&C sa neodimijumskim magnetom koja je dušu dala za neki ultra ozbiljan Home Theatre sistem. Ako iz te zverine ne izvučeš basa, ne znam iz čega ćeš :aikido:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postao sam ko neka baba koja se predomislja....

На крутост или тврдоћу ?   :aikido:  :drinks:

Ima Ston jednu stereo 15-icu B&C sa neodimijumskim magnetom koja je dušu dala za neki ultra ozbiljan Home Theatre sistem. Ako iz te zverine ne izvučeš basa, ne znam iz čega ćeš :good2:

Јес вала, ако из те Бабароге монструма не извуче бас који вади паркет, онда...............  :angel0:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odbacuje se korisni i vec dobro predlozeni econowave projekat. Hvala svima na tome, ali ce to biti druga opcija ako nesto krene po zlu. Tema nastavlja po nazivu, pa ako ste voljnu da pomognete...bicu VAM zahvalan. Pravi se trosistemski ubica ovakvog tipa: http://img295.imageshack.us/img295/1082/upload3651.jpgCitao sam ewg teme i dosao do zakljucka: mali mms-bolji srednji tonovi, veci mms-dobri niski tonovi? Jesam li u pravu?Bakarne zice imam punu garazu, okacio bih sliku ali me samsung l700 jebe u zdrav mozak,okacicu ako uspem. Zica je 2,35mm bez laka,sa lakom je 2,56mm. Ja sam nesto nasao na netu za proracun skretnice, postavicu ovde pa VI pogledajte jeli to u redu: ovo je samo primer...kako da postavim thrumbnail? evo slike skretnice: http://img340.imageshack.us/img340/8572/skretnjaca.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...