Jump to content

Pobrljavio USB stick Transcend JF V30/4GB


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Ma imam ja raznih i ampova i preampova a bogami i flashova i svi su sa svima u blizini pa nista ne crkava (pu, pu, pu) - nema druge, moracu da pocnem da ih perem u masini za ves.... :buehehe:BTW, koji prasak stavljas? ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 33
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Pa ono jes', sad mu ovo dodje k'o reklama - operite nas proizvod na 60C, centrifugirajte na 800 obrtaja, susite ga u furuni i on ce da radi jos 10 dana posle toga. Nasi korisnici su navikli na kvalitet nasih proizvoda u toj meri da se posle svega bistriji medju njima pitaju - a sto je crk'o? ;)

:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vic moje cerke :"idu TV i masina za ves u setnju ; prolazili pored puta , naidje auto ..... i zgazi TV .ves masina kaze : "ves masina duze zivi - uz kalgon ! " ":buehehe:otkud znam koji prasak .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedno krilo nevinog šišmiša, pepeo sovinog kljuna, prah žablje gušterače... promešaj i popij. Stick verovatno neće proraditi posle toga, ali ćeš ti zato imati i većih problema od neispravnog stika... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

uspesno revitalizovan APACER USB flash od 8GBtakodje pobudalio sa istim simptomima kao moj Transcend (vidi prvi post u temi)problem je sto je klinac - koji ga je doneo - sam radio reinstall racunara , a na (A)PACER napravio backup svih fotki i muzike :connie_nutzo:elem - povrat svega sto se moglo povratiti - ucinjen sa iCare Data Recovery Software 3.7.0 ( kupljen u poznatoj on line prodavnici Avax) , zatim je sam drive low level formatiran sa Apacer format utility - downloadovan sa njihovog sajta ( bitno je skinuti verziju za konkretan model USB-a )s obzirom da sasvim slucajno nisam bacio moj Transcend , ali mi i nije pri ruci - sutra cu pokusati sa njihovom adekvatnom low level format utility ....... jer se ne secam da li sam to probao ili ne sa Apacera trenutno gledam film na Pioneer-u DV600

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Probao nešto sa prijateljevom mikro SD karticom, ali biće da nema leka :( (mikro SD zaboden u "Hama" 6 in 1 čitač, vidi device, ali ne vidi samu karticu)(Transcend)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...