Jump to content

Osciloskop Sinometer ST16B pitanja


viktor1986

Preporučeni Komentari

Voltcraft ne moze da pridje normalnom osciloskopu. Ko je radio na dobrom i voltcraftu zna o cemu govorim. Onaj Gidjgin Tektronix iako je mnogo godina stariji daleko bolji od ovog.

Da ne bi bilo nepoznato o cemu pricam, radi se o trigeru i ostrini prikaza.

Postavljena slika +1
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 49
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Викторе, ако до сада ниси купио осцилоскоп ево ти прилика: http://www.kupujemprodajem.com/Menjam-WOLTCRAFT-OSCILOSKOP-326884-oglas.htmПонуди му Томоса, можда и направите посао  :good2:.Наравно провери га предходно.

Video sam taj oglas ranije, mislim da mi je cak i pisao na mejl ali nisam siguran. Koliko vidim trazi 180evra za njega bez sondi. Kada na to dodamo dve sonde, jedna kosta minimalno 30evra a ima ih i za 60evra( gledam cene u kelco-u a i pitanje je koji je kvalitet toga) onda ceo osciloskop izadje 180+60=240evra minimum a 300evra u full verziji. Bolje onda da kupim jedan ponudjen Hameg nego Voltcrafta! Guglajuci naisao sam na podatak da je Voltcraft u sustini firma Sinometer, valjda je za evropsko trziste samo promenjen naziv zbog bolje prodje na trzistu.Ne isplati mi se da mu dam mog Tomasakija, on bi meni trebao jos da doplati kada bih prihtvatio takav nacin zamene. Ja sam ulozio u Tomasakija 150evra ove godine a i iskreno receno ne bih ga prodavao ili menjao...barem za sada. Bice kupovine, ali kada prodam akcije...po vecoj ceni naravno nego ova sadasnja!Hvala ti sto gledas oglase i sto si javio za ovaj scope. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ViktorePOsto vidim da ti svi pokusavaju da uvale skop bez sondi imas jednu na poklon od mene kad se vratim u Srbiju .Izgleda da ti jedini ovde radis nestio :)Ovde, gde sam ja trenutno, ima raznih skopova od 150 pa do x000 eur .Jedini problem je transport i carina :(Ako imas nekog da ti pomogne s carinom i transportom javi se na private da vidimo sta moze da se uradi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...