Jump to content

Kuda posle Vincenta SV-236?


zdrawcke

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 225
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

skini F4 manual sa First Watt - isto je napajanjeal ne moras tako malo - stavi vise caps , nemoj CRC , nego samo C bank , stavi motor run kondove u paralelu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako hoces lepo da ga otanjis, zilet je alatka za to - kupis 10-ak komada liskuna i vezbas dok ne postignes da dobijes vrlo tanak liskun (mica) i sto je najvaznije - ravnomeran, bez neravnina.

He, he, pazite na ovaj savet... Ja ga dobio, probao, posle dva dana pekli prsti kad sam nešto dotakao... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo sklepah ovog frankestajna - na ulazu Aleph J, izlaz Babel J. I gle chuda - ne radi :)Imam DC offset na izlazu od +2V, mereno sa sijalicom od 60W ispred trafoa. Ne mogu nista posteno ni da izmerim, posto sa test sijalicom imam samo 7V na railovima, sto verovatno znaci da fetovi muski cuclaju struju. Probao sam i bez sijalice i puf - ode primarni osigurac od 2.5A nakon 10 sek + oba IRFP150. Naponi su ok +-25V u praznom hodu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sema frankenstajna , fotke istog ;onda trazimo zajeb

Nasao sam par sitnih zajeba, ali mi onaj glavni izmiche. Evo fotki.post-577-002222300 1276444293_thumb.jpgpost-577-050084700 1276444542_thumb.jpgUlaz - aleph J, izlaz Babel J. Umesto E27 imam dva R47 3W u paraleli. Umesto R13 i WR2 imam jedan multiturn trim pot od 200K namesten na 125K. Nemam C4, C6 ni C12, sto i nije bitno za bias.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sorry - potrudi se i u Paintu spoji te dve seme i postuj ;

nije da ne mogu da se snadjem kad kazes ulaz ovaj , izlaz onaj - ali kad krenes Rxx - ja onda ne znam sa koje seme ti citas Rxx , i jednostavno mi ne pada na pamet da ista kazem , jer ko zna sta ce na kraju ispasti od toga

daj malo bolji macro napunjene plocice

btw- uredno - svaka cast

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sorry - potrudi se i u Paintu spoji te dve seme i postuj ;

nije da ne mogu da se snadjem kad kazes ulaz ovaj , izlaz onaj - ali kad krenes Rxx - ja onda ne znam sa koje seme ti citas Rxx , i jednostavno mi ne pada na pamet da ista kazem , jer ko zna sta ce na kraju ispasti od toga

daj malo bolji macro napunjene plocice

btw- uredno - svaka cast

Probacu da nacrtam nesto. Mene interesuje par konkretnih stvari u medjuvremenu - za Babel J ili Aleph j, kad bi rail naponi bili +7 i -7, da li bi ofset i onda trebalo da bude oko nule? Kako treba DC offset da se ponasa pri ukljucenju napona napajanja?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

+/-7V je premalo da se stvore i poceci referentnih napona

Ja mislio vi sredili da i u prelaznom rezimu zvucnici ne popizde Postavljena slika Sad mi je jjasno zasto Vincent ima releje kojima drzi izlaze iskljucene prvih 15s dok se sve ne poravna...

Moracu da kupim sijalicu od 100W, ovako vise ne moze Postavljena slika

Elem, bilo kako bilo, Vgs mi je 4.3V na CCS, cak i sa +-7V. Ko ovde najvise drzi izlaz na 0V, ulazne JFETE?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...