Jump to content

Dokoni Prestoničani u poseti srcu Drevne Bačke


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Slobo - interesuju me dve stvari - prostor i dinamika - u odnosu na pre ?

kao i promena u kolicini "žile" , sto bi rekli muzicari ......... da ne kazem - integraciji muzickog korpusa , sto bi rekli fifisti ..... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 46
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Slobo - interesuju me dve stvari - prostor i dinamika - u odnosu na pre ?

kao i promena u kolicini "žile" , sto bi rekli muzicari ......... da ne kazem - integraciji muzickog korpusa , sto bi rekli fifisti ..... Postavljena slika

Rekao bih na tvoja pitanja: +, +, + Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja od silnog smejanja nisam stigao napisati da je SUSY evidentno IN u Munze , poceo se koncept siroko obnarodovati i na splavovima :buehehe:

zanimljiva stvar da je Sipi krenuo stopama Mighty ZM-a - pretpojacalo se greje kao sporet ....... al' mi cudno sto mu pojacalo ladno kao spricer :buehehe: ...... al' neka to bude zbog extremne omaze zvucnika i danasnjeg vojvodjanskog sramezljivog napona Postavljena slika

na Petlovom se uveliko skupljaju sekundarne sirovine , i pretvaraju u male transformatorske uredjaje za oplemenjivanje digitalije

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sačekao sam nekih 20-ak minuta da se sistem (Babel) malo zagreje i da vidimo ima li neke razlike.

Zvuk je imam utisak (ovako umoran) prirodniji i transparentniji - klavir zvuči sasvim prirodno, kao i vokali a svaki instrument koji se pojavi u zvučnoj slici je veoma jasno definisan i kristalno jasan.

Mislim da se malo izgubilo na bas području u odnosu na ranije , ali može biti da je to samo utisak umornog slušaoca, obzirom na merenja koja smo obavili kod Zena.

Takođe, nešto razmisljam, može biti da je to usled toga što sada imam manji signal na izlazu CD-a, pa mora LDR da se malo "odvrne" jače, pa to možda malo utiče na ulazne/izlazne impendanse, ali otom potom.

Učesnici su imali priliku da čuju to na današnjoj postavci kod Zena, takođe.

Slobo,ako je to stvarno dobro ,moram i ja u mog Dac magic da stavim dva,ne staviću četiri startera ,ima da svira bolje nego Primare.Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim ja biche tu tuzbi za autorska prava, ovaj Bachki Pass, kao slika Sipija i ekipu a kad se okrenu slika iznutrice uredjaja.... znam ga, meni je licno napravio stetu vecu od milijun dolara...Pozdravljam i nadam se da ste se narakijali :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

os' se ti najzad odvojiti od muzike i preneti konacne utiske - sad kad su optimizovane i impedanse CD31 i PSM LS ........

Postavljena slika

Ne znam sta bih rekao - prava melodija za usi. Mozda je zanimljivije da Daudio koji je malopre cuo sistem napise par reci.

Ja sam zaista odusevljen.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izlozba slika ;

zvezda veceri - poznati likovni kriticar - krenuo ( sa sve bulumentom podguznih i ostalih muva ) da obilazi slike i komentarise svaku ponaosob ...

i tako - od jedne do druge :

" .... fantasticna , vatromet za oci i dusu ! ............. fenoomenalna , puna energije ! ........... fabulozna , jaka, prodorna !!!! ............ neverovatna ,pravi spoj postmoderne i najnovijih stremljenja !!!! ........ "

i sve tako redom .... dok nije dosao do jedne , gde je stao i gleda ; cuti - nit dise nit zbori nit romori ;

kad progovori - rece samo : " ova je stvarno dobra . "

e - tako se pozna kad prosvira Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam sta bih rekao - prava melodija za usi. Mozda je zanimljivije da Daudio koji je malopre cuo sistem napise par reci.Ja sam zaista odusevljen.

Ја нисам-НИЈЕ МОЈЕ :buehehe: Шта рећи,намотај мало тефлона на оне стартере,да компезујеш брзину издизања предње ивице код јаких импулса и премости тих 100 ома специјално дизајнираном плавобелом паучином... :buehehe: Сад мало збиље,Јутро је увек паметније од вечери,оставио сам комшу,тј. он је оставио мене у недељу испред зграде и одвезао се у неизвесност.Нисам намерно хтео да се интересујем за звучне утиске,јер вече је вече и дуг пут је дуг пут.Учинио сам то наредног дана и чуо целу причу, од где је моја играчка, до ово свири.И стварно свири,комша је сачувао хладнокрвност пре него што је узео чекић у руке.Сад, вероватно имжињери говоре истим језиком па је комша лако спознао имжињерску праксу и прескочио 100 ома.И као што он рече -"И мало је некада пуно"И још један саветОставите неононско осветљење на миру нису стартери из таквих уређаја :buehehe::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

И још један савет

Оставите неононско осветљење на миру нису стартери из таквих уређаја :buehehe:

:buehehe:

Klaso ,pa to su onda neki specijalni starteriPostavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...