Jump to content

Riblja corba (jedenije & pijenije) na Dunavu kod Sergeja


Preporučeni Komentari

doslo je vreme za malo odmora. da malo zajebemo lemilicu i svirajkei ostale zajebancije. stvarno.moj guru sergej me obavesti pre par dana da se u njegovoj reziji u subotu na dunavu sprema sedeljka. riblja corba, riblji paprikas & przena riba. o alkoholu da ne govorim. i otidem ja, kad tamo - dunav, cist vazduh - jednom recju milina. upoznao sam mnostvo divnih i pametnih ljudi, uzivao u blagodetima & razgovorima,ponajvise o elektronici. na moju neskrivenu radost - no solid state. takodje samuzivao u blagodetima babuske, deverike ... piva i neopisivo dobre rakijice od kajsijegospodina n.vukusica. nazalost, kasno smo se setili da bi mogli i da se slikamo.evo prilozicu slicice, nazalost lose zbog dejstva alkohola i nikije 6280, koje je delimicno ublazila riblja corba, iliti medicina. svakako da ce morati ovakvi dogadjaji da se organizuju jednom mesecno, da bi mogli da odmorimo nase napacene dusice. nije sveni u svirajkama, ni u parama. covek prosto mora da ima neki ventil. ovo bi mogaoda bude moj. jednom recju raj na zemlji. dobar vazduh, dobra hrana i pice u okruzenjudivnih ljudi, i to istomisljenika.slika 1: sleva nadesno ja & sergej, slika 2 & 3 gore levosergej, desno ja i dole gospodin n.vukusic

post-357-127335898387_thumb.jpg

post-357-12733590039_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 27
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:happy64::happy64:( ja radio struju na dva camca - jedan od 6 , drugi od 11m ; drugarski - bez para ; al' ne dadose dusmani da ugradim bar lampas radio :buehehe: )

ja sam sad u fazi razvoja uredjaja koji se zove vibrator (ne onaj za zene) za kola.pretvara 12V na 220-250. opsednut sam da ugradim SE + fostexe 167e u auto.ne da sam opsednut svirajkama, nego ne moze se opisati. :);):cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači ima i pravljenja zazubica na forumu, je li ??? Jao što mi se sad prijela riblja čorba sunce ti :happy64: Ali onakva da kad je jedeš, ne znaš da li je vruća ili ljuta, uh... A ni rakiju ne bih odbio, dakako :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači ima i pravljenja zazubica na forumu, je li ??? Jao što mi se sad prijela riblja čorba sunce ti :happy64: Ali onakva da kad je jedeš, ne znaš da li je vruća ili ljuta, uh... A ni rakiju ne bih odbio, dakako :happy64:

pa nije to nikakva solomonova mudrost. ko moze da zabrani 10-ak ljudi da se okupei uzivaju u raznim blagodetima ? nije to nekadasnja rusija pa da ovakvi intelektualciposle takvog neceg odu u gulag.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ovo su deduske a ovo okruglo na tronozcu je tropinsko podnozje za deduske sa direktno grejanom katodom.hladjenje se vrsi sa antifrizom koji u sebi sadrzi nepoznati procenat c2h5oh tako da su posledice za nestrucnog radio amatera nesagledive.Jedno je sigurno,pojacanje spoja je nelinearno,direktno je proporcionalno kolicini utrosenog antifriza puta prica o kvalitetu napravljenog pojacala na kvadrat a obrnuto proporcionalna duzini staze do sanitarnog cvora puta broj ljudi koji su poverovali u tu pricu.

post-468-016606500 1273647460_thumb.jpg

post-468-062729800 1273647938_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ovo su deduske a ovo okruglo na tronozcu je tropinsko podnozje za deduske sa direktno grejanom katodom.hladjenje se vrsi sa antifrizom koji u sebi sadrzi nepoznati procenat c2h5oh tako da su posledice za nestrucnog radio amatera nesagledive.Jedno je sigurno,pojacanje spoja je nelinearno,direktno je proporcionalno kolicini utrosenog antifriza puta prica o kvalitetu napravljenog pojacala na kvadrat a obrnuto proporcionalna duzini staze do sanitarnog cvora puta broj ljudi koji su poverovali u tu pricu.

... видим погрешно си поларизовао пот за биас на тропинском подножју.. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... видим погрешно си поларизовао пот за биас на тропинском подножју..

:buehehe:

A to je automatski dovelo do veće disipacije nego što je predviđeno.

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako gosn.Zivorad zeli moze da nam se prikljuci,sledeci put pravim kozacki riblji paprikas,pa ako ima malo ruske krvi u sebi mozda ce mu prija.Kozacki riblji paprikas se ne pravi od koza,kao sto bi neki pametnjakovici dedukovali vec se zove tako sto kada ga probate osetite potrebu da optrcite jedno tri vrste do prvog izvora i ako niste heroj ne vratite se da nastavite dalje nego kao svi posteno razumni ljudi produzite u suprotnom pravcu.Jedan nas poznanik se vratio i dohvatio flasu od kisele vode ,u kojoj je bila rakija - dupli prepek od praske, i nategao jedno tri cetri dooobra gutljaja.posle toga je preplivao Dunav iako se on kune da je neplivac.jedva smo ga camcima stigli.Inace posle tog soka on se bacio na tranzistorsku tehniku.Steta,kakav je to bio covek.i strucnjak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako gosn.Zivorad zeli moze da nam se prikljuci,sledeci put pravim kozacki riblji paprikas,pa ako ima malo ruske krvi u sebi mozda ce mu prija.Kozacki riblji paprikas se ne pravi od koza,kao sto bi neki pametnjakovici dedukovali vec se zove tako sto kada ga probate osetite potrebu da optrcite jedno tri vrste do prvog izvora i ako niste heroj ne vratite se da nastavite dalje nego kao svi posteno razumni ljudi produzite u suprotnom pravcu.Jedan nas poznanik se vratio i dohvatio flasu od kisele vode ,u kojoj je bila rakija - dupli prepek od praske, i nategao jedno tri cetri dooobra gutljaja.posle toga je preplivao Dunav iako se on kune da je neplivac.jedva smo ga camcima stigli.Inace posle tog soka on se bacio na tranzistorsku tehniku.Steta,kakav je to bio covek.i strucnjak.

sva sreća pa je bila rakija ,mogao je u flaši da bude benzin onda bi on po Davu pičio ko gliser ,sumljam da biste ga stigli.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...