Jump to content

Riblja corba (jedenije & pijenije) na Dunavu kod Sergeja


Preporučeni Komentari

za takve situacije imao specijalnu mesavinu od rakije od sljive ranke-poznata kao rankovaca,bila hit 60godina,razblazena sa nitroglicerinom.

da li je to bila rakija za ispod jezika,za srčane bolesnikePostavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 27
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ako gosn.Zivorad zeli moze da nam se prikljuci,sledeci put pravim kozacki riblji paprikas,pa ako ima malo ruske krvi u sebi mozda ce mu prija.Kozacki riblji paprikas se ne pravi od koza,kao sto bi neki pametnjakovici dedukovali vec se zove tako sto kada ga probate osetite potrebu da optrcite jedno tri vrste do prvog izvora i ako niste heroj ne vratite se da nastavite dalje nego kao svi posteno razumni ljudi produzite u suprotnom pravcu.Jedan nas poznanik se vratio i dohvatio flasu od kisele vode ,u kojoj je bila rakija - dupli prepek od praske, i nategao jedno tri cetri dooobra gutljaja.posle toga je preplivao Dunav iako se on kune da je neplivac.jedva smo ga camcima stigli.Inace posle tog soka on se bacio na tranzistorsku tehniku.Steta,kakav je to bio covek.i strucnjak.

Najiskrenije hvala na pozivu! Videćemo... :connie_nutzo: Primamljivo!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Višak "pametnih glava" je OK ali Živorad i "pametna glava" u jednoj rečenici je oksimoron. Solid state koji imam, napokon, je najbliži cevima po svim ocenama... :unsure: Odoh dalje, postiđeno crven... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma :unsure: ti meni.solid ili tubes - nije poenta (moja sala).poenta je da se uziva u super druzenju & super klopi & picu. :D:):D

Meni pričaš... :) Kako bre cevke nisu poenta, cevašu nijedan... :) Vi da cevčite i ovako i onako, a ja nit' pijem nit' imam cevi... :) Dobro, imam cevni preamp... Tako i upoznah Gospodina Vukušića... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...