Jump to content

iPad Pro & Contra


sir Oliver

Nameravate li da kupite Epl Ajpad?  

29 članovâ je glasalo

  1. 1. Nameravate li da kupite Epl Ajpad?

    • Naravno!
      1
    • Nemam para za bacanje
      7
    • Još ne znam
      2
    • Već ga imam
      3
    • Ne
      16


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 62
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 4 months later...

Da li ima nekih novosti u tabletskoj areni? Izgleda de se iPad pokazao kao dobar proizvod, osigurao sebi dugovečnost i trasirao put mnogim drugim sličnim proizvodima.Šta je sada best buy? iPad, Galaxy ( koji), HTC, Asus Transformer, ....?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Pa nije zamrla, generalno stvari stoje isto kao i u pocetku. To su igracke. Pa sad ako ti je ok da das 400+ evra na igracku, super ces se zabaviti. Za nekog moze da ima i upotrebnu vrednost, recimo u nekoj firmi ako svuda ima wireless a neko mora stalno da bude u pokretu a da prati nesto preko neta. Za kucne korisnike to je ono da se zavalis u fotelju sa porodicom i listas nesto i citas lagano, ili igras igru na tabletu. Naravno ako ti treba bilo sta komplikovanije ili ozbiljnije, sesces za komp. Znaci, uglavnom se svodi na to da je skupa igracka, kupice je onaj kome te pare ne znace mnogo, ili kome je bas potrebna za nesto konkretno, ili najcesce onaj ko zeli da prati modu i nije takva osoba da sam odlucuje sta njemu treba a sta ne, nego vidi da je nesto popularno pa onda odmah misli da je i dobro i neophodno.Svakom ko se dvoumi da li da kupi, preporucujem da NE KUPI, jer te pare sigurno mogu mnogo pametnije da se iskoriste, a cim se dvoumi znaci da mu NE TREBA.Ko zna za sta mu tacno treba, neka kupi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li se pojmovi o HiFi ( šta je izvor) , a i generalno menjaju?http://zedomax.com/b...ombox-for-ipad/

Pa dobro, ne zaboravi da je 80% korisnika potpuno zadovoljno kvalitetom zvuka sa speakera mobilnog ili radiokasetofona ili najcesce malih plasticnih belih 2.0 zvucnika za komp.Ako su to korisnici koji su kupili tablet zbog pomodarstva, onda izbacis ovako neki proizvod i uspeh je zagarantovan ;)Naravno, taj koncept lici na ono nase, tablet kao daljinski + wifi + komp sa foobarom + dac + hifi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Evo sa vremenskom distancom od pokretanja teme do danas, odgovor je lako naci. Ne samo da je iPad uspeo nego je i pokrenuo citav novi market segment koji nije predhodno postojao. U upotrebi, pokazao se kao savrsen i jedinstven u odredjenim situacijama. U mom slucaju veoma rado ga koristim i odlicna je zamena za laptop - u avionu i kod kuce kao glavni komandni centar za muziku. Pure Music software podrzava remote applikaciju, gde iPad sluzi za izbor muzike i ukoliko je potrebno za volume control dok se muzicki files nalaze na serveru a Mac Mini play te fajlove. Files su svih vrsta, mada uglavnom FLACs. Ubitacna kombinacija.Takodje kao email reader and client je zaista dobro smisljen i to radi odlicno. Sto se tice citanja tekstova, knjiga i PDF files, nema mu premca, mada moram da kazem da je malo tezi za drzanje, osim ukoliko se ne nasloni negde. Ja sam upgreadovao na novi model sa kamerama, mada kvalitet tih files nije bas najbolji, tako da ne bih preporucio upgrade samo zbog kamera.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 1 month later...

siroma, ja sam zimus kupio Prestigio, neki tablet, 10", 1Ghz, 8Gb interne i dodao sam mu jos 8 na sdhc.Dobar je za surf internetom, ne moram da setam stranicu levo desno da bih je pregledao normalno, ali ima neka ogranicenja, ne mogu uvek mail da pogledam. Radi na androidu 2.2, i baterija traje oko dva filma. 5-6 sati videa.Moze da ocita i pusta sa USB-a, i ima mini HDMI izlaz za TV.Meni prvenstveno sluzi kao video plejer da klincu u kolima na putu pustam crtace. A uvece moze da se gleda i YouTube.Dobar izgovor da se kupi igracka za tatu i sina, njemu plejer, meni tablet :-)Radi i Skype. Meni dosta. A i nije za nesto ozbiljnije od toga.Kuci kao media plejer koristim neki Iamm NT-nesto, uzet u 4Audio. Ubacio sam mu 500Gb hdd, i preko usba jos jedan mli prenosni od 640. Pusta sve sto pozelis, full HD, i ima opciju internet radija i jos neke gluposti. Da, moze i da snima.http://www.nonstopshop.rs/i-8707/iamm-ntr-83-full-hd-1080p-multi-codec-media-player

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je tablet dovoljan ako mogu da WiFi pročitam poštu i prelistam omiljene sajtove, a za mediju ako može da se poveže na home router i da komanduje nekom media playeru sa dobarim grafičkim interfejsom kao što je AlbumPlayer ili Jriver i media player kao AppleAirPort , Roku ili Squeezebox. Čuo sam pohvalne stvari o ovom iammu. Da li podržava Flacove? ( 24/192?)Deca velika pa im ne treba TV u kolima ali bi dobro došla navigacija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.iamm.co.kr/eng/index.php?m=2&s=83Pusta flac, a za komandovanje drugim uredjajima, ne bih znao reci.Ja sam zadovoljan. Meni je trenutno povezan na pwr amp brez preampa, i preko daljinca regulisem jacinu zvuka. Sasvim dobro, nista specijalno, ali takva ko0mbinacija radi bolje nego Denon AVR 1705.E, da, nece da mi radi u saradnji sa Ubuntu-om, samo win, p... mu m....rina.Tablet (ovaj moj) nema ugradjen GPS risiver, ali zato ima mobilan phone, pa imam Igo MyWay full EU. Vodi te na kucni broj.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...