Jump to content

Gde nabaviti kalafonijum?


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Naravno ne onaj koji sam video u Muzickoj radnji jer kosta 50 evra kutijica... :huh:

trazi starog vodoinstalatera - nekad su to topili u olovne cevi da ne pucaju pri savijanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam taj za strune nekad kupovao po budzasto ceni. Kuda ide ovaj svet?

Iz tog razloga i rekoh Miki gde ima, al' ne znadoh da je cena toliko odgudila u visoko C.Zen danas svaki normalan vodoinstalater radi sa teflonim, PP cevima, i nemaju pojma sta je kalafonijum ( a znaju za Kalafonce ). :huh: Miko mozda ima u ovim prodavnicama slikarskog pribora i boja, oni su majdan nepresusan i Tamni Vilajet.pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taman toliko da polemim jedno dva uredjaja - ne mnogo - mala kutijica :huh: Znam kako izgleda savrseno kuglica kad je radjena sa kalafonijumom. :huh:

sad mi proradi mozak - miko ne benavi se sa kalafonom - za lemljenje ti ne treba nista do kvalitetan tinol , koji vec ima flux u sebi .ortaci iz prestonice sigurno znaju gde ima dobrog tinola ....... ja ga nisam nabavljao odatle , pa ne znam
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sad mi proradi mozak - miko ne benavi se sa kalafonom - za lemljenje ti ne treba nista do kvalitetan tinol , koji vec ima flux u sebi .ortaci iz prestonice sigurno znaju gde ima dobrog tinola ....... ja ga nisam nabavljao odatle , pa ne znam

To je vec za novi Topik :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je vec za novi Topik :huh:

Ма какав нови топик какви бакрачи.Иди у Микро Принц и купи Тинол са ознаком као на слици.Само мала напомена, Тинол кошта преко 700РСД, али је стварно квалитетан.Затим сврати у радњу до њих и купи Калафонијум, кажи да сам те Ја послао :huh: А сад слика:стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма какав нови топик какви бакрачи.Иди у Микро Принц и купи Тинол са ознаком као на слици.Само мала напомена, Тинол кошта преко 700РСД, али је стварно квалитетан.Затим сврати у радњу до њих и купи Калафонијум, кажи да сам те Ја послао :huh: А сад слика:стоН_Колд

HVALA !Uplasice se kad im kazem ko me je poslao i dace mi za dzabe :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...