Jump to content

Quad 405 for beatgoeson


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 66
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

... kakva je trenutna razlika izmedju quads-a ???

Ja sam pogresio sto nisam poslednjih jedno nedelju dana slusao starog Quada, pa bih sada imao odmah jasne utiske. Ovako sam na kratko prikopcao jedan pa drugi...Dakle, kao sto je Zen rekao, novi svira tise pri istoj poziciji potenciometra, sto malo otezava poredenje, ali je jasno da je novi zvuk veci, istovremeno jasniji i precizniji. Pri tome, razlika ipak nije revolucionarna - u smislu da je priroda zvuka, ipak, ostala ista. Ocekivano.Sada sam pomalo umoran i ne slusa mi se glasno, cini mi se da je tu jo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Aco , (vidim da si online ) .......svedeni utisci o ampu , eventualna razlika u odnosu na origigi ?ista novo po pitanju novih malih zvucnika ..... ? :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemam sta da dodam ..... sem pitanja - koji je od brace Wright imao bradu ? :rolleyes: a sto se tice uporedjivanja - naravno da nisam mislio ni na sta sto moze da podseti na blind test ili vivisekciiju .....uvek se cuje kad nesto bolje svira , ali se konstatuje tek posle nekoliko sati slusanja u cugu ..... zato i pitanjesamo ti kuckaj - ima valjda srafova u Drapsinu ..... ako ga nisu zatvorili - nisam davno navracao .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... koji je od brace Wright imao bradu ?

Ne znam, ali su, fakat, leteli... Pa eto, i ja :rolleyes: Prosviralo. Onako probno, bez peska, verovatno je nesto netacno povezano levo - desno (milion kablova), jer stereo slika nije ba
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče sam ceo dan slušao muziku, potpuno sam opsednut. Usput sam pokušavao da rešim fenomen mono zvuka. Nije u pitanju greška u povezivanju. Rekao bih da sva tri pojačala dobijaju mono signal, i to ne jedan kanal, nego uredno spojena oba!?Probaću kasnije sa drugim plejerom, ali sumnjam na skretnicu. Jednostavno, nigde nema stereo/mono sviča, pa mi sve deluje malo misteriozno.A ovo čudo ne da svira, ... Kasnije ću otvoriti temu pod "zvučnici".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad resis mono/stereo dilemu - onda se obavezno poigraj i fazama basa/srednjeg/visokog ;javi kad budes iznosio Ardene napolje :rolleyes: sto bih ja rek'o - adequate safe recycling .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zekio sam se ....... ko da mi treba jos jedan par zvucnjaka ....... hamster .... :tongue10:

Mislio sam da si od onih koji bi da od njih naprave cudo, po principu "Vidi sta sam im uradio, mama.".Hoce ova Yu slova uvek biti ovakva? Ja volim da pisem razumljivo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislio sam da si od onih koji bi da od njih naprave čudo, po principu "Vidi šta sam im uradio, mama.".Hoće ova Yu slova uvek biti ovakva? Ja volim da pišem razumljivo.

ma imam i previse zvucnika , a nije da ih ne bi posedovao :tongue10: drugo - previse je to para za mene , iako bi sigurno vredelo napraviti bar Royal , ako ne i Autographglede slova - prebaci encoding na Central European ( Windows 1250) u browseru .ai ......sad vidim da izgubismo cirilicu !MIKO HELP!! ( napravice njega MIka :heh: )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...