Jump to content

Quad 405 for beatgoeson


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 66
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma ћути бар за почетак имаш кућицу, недај боже толики пород!стоН_Колд

Nije to tako veliko kao sto ti se cini - ne vidi se sta je unutra. 115l za 15' nije puno. A za srednjetonac 5l. Uskoro cu, verovatno, otvoriti novi thread, pa ce biti jasnije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka cast! Upravo se pitam, da li bih imao strpljenja za ovo kalajisanje...Doduse, ni programiranje nije uvek zanimljivo, pa ga ipak radim.Uzgred, dobra je prilika da se preradeni Quad uporedi sa originalom. Barem verujem da ovaj drugi primerak nije doraden. Pogledace

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka cast! Upravo se pitam, da li bih imao strpljenja za ovo kalajisanje...

Doduse, ni programiranje nije uvek zanimljivo, pa ga ipak radim.

Uzgred, dobra je prilika da se preradeni Quad uporedi sa originalom. Barem verujem da ovaj drugi primerak nije doraden. Pogledace

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen=TiTo !!!Nego, meni je dan bio posve ispunjen. Mnogo druzenja i dobrog zvuka! Ja sam happy ;) Sto se zvuka quada tice, ne mogu da dam neki sud za tako kratko slusanje, ali najbitnije od svega je da je kolega beatgoeson zadovoljan! Meni je sjajno svirao, u bass-u kontrolisanije od jamahe, bez toliko autoriteta, ostatak je tu negde :ermm: . Mislim da ce pravi zvuk bacati tek posle nekoliko dana slusanja-razradjivanja ;) beat, kakva je trenutna razlika izmedju quads-a ???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dodjosmo , ispozdravismo se , sedosmotu ide deo oko kahve/pivapostavismo malca (predmetnog) na vrh , pocupasmo kablove iz mashala Yamahe i pobodosmo u njega

post-2-12463925002953_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...