Jump to content

Kupujem BW Nautilus


Leonardo

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 31
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

imam ja dva para ;dodji - da izabereš lepši .

Veliko hvala za ponudu, Anubise čestitam vam prvi post na DIYAudio.rs :cheers:Molim vas priložite fotos vaša dva para ovih čuvenih i željenih zvučnika, radi lakšeg izbora.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To sam mu ja pozajmio... Sređivao sam opremu za Garage sale, pa da iskoristim priliku, kada, već, slika, da ljudi vide... Ostao ih je neparan broj, pa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To sam mu ja pozajmio... Sređivao sam opremu za Garage sale, pa da iskoristim priliku, kada, već, slika, da ljudi vide... Ostao ih je neparan broj, pa...

Što ne priznaš da ih je bilo osam, nego si jedan spalio kad si isprobavao DC block
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pile je Majstor Jedini.Kako on ume da ih transformiše, i exploatiše, ja nikad nisam siguran šta je aktivirano kao amplifikacija.Jedini uspešan test na slepo bilo koje amplifikacije, jedino on ( Pile ) može upriličiti. U istom kućište pet različitih topologija i ampova :rofl:Ovom prilikom obaveštavam pućanstvo, da imam tri ponude vredne razmatranja.:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za mene onda jedan par Emphasisa... Zaljubljen još od vremena izlaženja albuma AON... (ponekad se zapitam bih li kupio ploču da je omot drugačiji...)

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...