Jump to content

4x RCF L18 P300


Omnitronic

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 22
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nadam se da je ovo probna kutija, posto ne znam koji lepak koristis , jer ce taj zvucnik razvaliti univer ivericu. Dzaba sarafi, kad lepak ne drzi. Sumnjam da si koristio epoxidna lepila.Da je bar cela od sirove iverice , pa lepo kvalitetan drvofix u D3 klasi i nek onda proba da se raspadne.P.S. Oni video rekorderi su do jaja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za video-rekorde se zezam, imam i ja par komada.Za ivericu DEFINITIVNO mislim da nece izdrzati , taj zvucnik na onaj QSC PLX3402. Ima da izadje na ulicu i malko ce da se proseta, pa se mozda vrati kuci.Lud zvucnik + ludo pojacalo i jos ludja iverica , hahahaha.Menjaj to.Sa cim mislis da zavrnes basove za ivericu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:) :) :) .....Samo da se vrati...nego...za zavrtanje jos nije odluceno...prva opcija je samourezivajuca matica unutra i masinski saraf,ali opet pitanje oce li izdrzati :)....Znam da je iverica sranje,ali je pala pod ruku jeftino,bas jeftino,e sad videcemo da li ce me to kostati duplo.....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeftino , ma mora da si komsiji isekao novi orman pa je zato jeftino. :):) :) Masinski saraf obavezno i to inbus od 6mm ne treba veci, a matica ona sto se ukuca sa druge strane (uvek joj zaboravim naziv, a ukucao sam ih par stotina komada, nosim jednu u autu i onda kad ih kupujem samo pokazem i kazem hocu ovo)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da,to je to...valjda ce valjati....a iverica :) pa nije orman...razmena za druge usluge,kvadrat dobijam ispod 300 din...valjda sad razumes zasto je izbor pao na nju...nego...na red jos malo treba da dodju RCF TT28-ce...isto od iverice...to me vise brine od ovih....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...

Ja sam za izradu ovih kutija koristio topolv sper od 21mm(gradjevinsku blazujku)koji je presvucen zastitnim slojem a pri tome je i vodootporan! Jedino mana mu je cena-preko 1000din po kvadratu plus struganje. A sto se tice pojacala trenutno korisim neko staro bridzovano dok ne organizujem nekoga da mi donese iz nemacke CROWN XLS 5000 ili eventualno T.AMP PROLINE 3000(normalno sve zavisi od finansiske konstrukcije :buehehe: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...