Jump to content

Igrice, igrice...


stein

Preporučeni Komentari

Pretpostavljam da malo ko od forumaša ima vremena za bavljenje stvarima iz naslova teme, ali je situacija sigurno drugačija kada su u pitanju ukućani, osobito deca...Čisto da se ogradim, jedina igra posle buvljačke konzole i "Super Mario" (klon?) arkade je bio Diablo i Diablo2 posle čega je počeo neki "real life" i "busy, busy, busy" period mog života koji me onemogućava da se time zabavljam...Potomstvo pak, pored škole, baleta, karatea, časova nemačkog, jurcanja po ulici, i crtanja, biciklovanja, skakanja i koječega još nađe snage (odakle samo?!) da se igra za računarom. Ne često i ne previše, ali dovoljno da me ponekad stavi na muke oko pronalaženja neke nove, neke koju još nije savladala, razbila, uništila i koja je nešto novo, sveže i zanimljivo...Do sada, prodefilovali su sledeći naslovi, pa se nadam da će me možda neko uputiti u pravcu neke koju još potomstvo nije savladalo... Dakle...-Zuma-Zuma's Revenge-Luxor Amun Rising-Luxor2-Luxor3-Super Mario Forever-Plants VS Zombies-Disney's Tarzan-Disney's Winnie Pooh/Tiger hunt-Osveta Pobesnelog Pileta-Chicken Invaders 1 i 2-Snood(uz ove, isprobane su i one pucačine sa kokoškama ali se pokazalo kao nezanimljivo, trke i slične stvari (pucačine) nisu joj zanimljive, ipak je reč o devojčici od 7 1/2 godina, naravno, i mama ume da zasedne i klika...)Dakle, nešto u ovako...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Secret Maryo Chronicles je neka preporuka ako voli Maria. postoji i linux verzija koja radi stabilno i lepo. probao sam odnosno bivsa curica je igrala i kidala kako igra :cheers:

e sad, na linuxu vec znas (ubuntu): software center i tamo spici jer ima par OK za decu.

sve najlepse mladjim generacijama :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Supaplex

Ah, ovo sam već zaboravio :confused1:Igrali ga na 486!Skinuo i radi! Hvala! (samo da proverimo da li se i ćeri dopada)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...