Jump to content

teflonski (termo ? ) buzir


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

raznih precnika ..... pocev od 0,5mm nagore ?stade mozak ; mislim da sam imao teflonski , a termoskupljajuci ;imade li to gde ......

:):(Како Тефлонски па још и термо скупљајући  :blush:.Ваљда је тефлон отпоран на температуру  ;). :)дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima i obican ( crni) i silikonski i u bolji.MrBricolage je robna kuca "Sve za kucu". Prodaju sve i svasta, dva dana da ne izadjes iz radnje. Od saksija sa cvecem, patuljci za bastu :blush: pa svasta nesto, tiplovi, srafovi, ( neke izuzetne ideje za kucista za HiFu) i kablovi ( interkonekti, zvucnicki, termo buzir ....Ma svasta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nasle se dve mirodjije pa ....... :blush:ajd' da cujemo da li iko drugi zna nesto o tome

Ja znam toliko da je TEFLON kao materijal termopostojan, tako da termoskupljajući bužir od teflona ili nije termoskupljajući, ili nije teflon ili sadrži neku specijalnu isparavajuću masu koja se pod uticajem toplote izdvaja i nakon hlađenja ostaje samo teflon. Sve značajno o tome kako se teflon proizvodi (trebalo bi da ide u prilog mojoj tvrdnji već izrečenoj) nalazi se ovde: http://www.madehow.com/Volume-7/Teflon.html
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Metaldanske sez :

You can naturally have Teflon heat shrink. It just needs pretty high temp to shrink.Teflon is a thermoplastic material, just like the rest, so it's got shape memory, and will shrink, if it has been stretched in cold shape.http://dk.rs-online.com/web/search/searchBrowseAction.html?method=getProduct&R=4580667The key word is TFE (TetraFlouroEthylene) or just Fluoropolymer.All the same material family as Teflon.So yes, you've had such, and can have such again

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...