Jump to content

Elektor Audio DAC 2000 by T.Giesberts


victorb

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 82
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E to sam cekao. Kad bi videli o cemu se radi mnogi bi sa foruma pomogli. Ja licno mozda imam te brojeve ali pronaci ih je malo teze i sa whereisit-om, pa bi bilo dovoljno samo da skeniras semu.

huh, to je u pdf-u pa mi je lakse da ga u celini nakacim, a i bolje za one koji se odluce da se upuste u rad, imaju i pcb :buehehe:http://rapidshare.com/files/355676304/Audio_DAC_2000_by_T.Giesberts.rar.htmlhttp://www.megaupload.com/?d=B56NIJA0integralna kola su ako dobro kontam najbolja koja se mogu koristiti u tu svrhu. e sada, posto audiofili bas i ne vole op amp-ove postoji nacin i da se u analognoj sekciji koriste cevi. to vec dobro zvuci jel?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobar dac, dobar filter, dobar risiver, ocajno napajanje, audio izlaz moze da se podesi, preskupi delovi ako se zeli kvalitet. postojece plocice ne mogu da se koriste vec se moraju raditi nove. dok nabavite polipropilene osedecete. Ako Vam je bas izrazita zelja da se patite, dobicete podrsku

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobar dac, dobar filter, dobar risiver, ocajno napajanje, audio izlaz moze da se podesi, preskupi delovi ako se zeli kvalitet. postojece plocice ne mogu da se koriste vec se moraju raditi nove. dok nabavite polipropilene osedecete. Ako Vam je bas izrazita zelja da se patite, dobicete podrsku

drugar mi je u austriji tako da sto se tice delova mogu nabaviti sve to nije problem. a sta kazete na detalj da nema jitter filtera? kako utice njegov nedostatak na kvalitet zvuka? elem, kako bi Vi resili napajanje?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za jitter nisam citao sta pise, samo sam bacio pogled na semu. Sto se tice napajanja dac-ovi zahtevaju 8 odvojenih napajanja, DF svoje posebno, digitalna masa dacova se veze kod DF-a a analogne kod zchincheva dok se analogna i digiralna spajaju kod dac-a. Posto nema izlaznog konda treba birati op sa najamnjim ofsetom ili staviti kolo za podesavanje nule.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А што баш он, ваљда се и Сирома разуме у то!?дискО_Сту

Znači, dosta je napredovao od kada je u Peđinom DAC-u promenio OP koji nije u funkciji a on i društvo čuli veliko zvučno poboljšanje ? :buehehe:P.S. Izvini, Siroma, nisam mogao da odolim.....izgleda da ti ovo ostaje čvrsto zalepljeno u DIY biografiji. :cheers::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači, dosta je napredovao od kada je u Peđinom DAC-u promenio OP koji nije u funkciji a on i društvo čuli veliko zvučno poboljšanje ? :buehehe:P.S. Izvini, Siroma, nisam mogao da odolim.....izgleda da ti ovo ostaje čvrsto zalepljeno u DIY biografiji. :cheers::cheers:

Ja se uvek sav pomokrim kada se setim te priče... :cheers: Sami akteri nisu ni bitni, priča je toliko dobra da... napišem svoju verziju na blogu... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...