Jump to content

Da li.......?


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

Питам се дал ће икад у Србији постојати могућност за набавком оваквих ствари.

Свакоме од нас је сигурно требао овакав уређај "За јуче"!

Postavljena slika

http://cgi.ebay.com.au/350W-Mono-NE5532-TDA7293-BTL-Power-Amplifier-Kit-New_W0QQitemZ250554779595QQihZ015QQcategoryZ39783QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m444QQ_trkparmsZalgo%3DCRX%26its%3DC%252BS%26itu%3DSI%252BUA%252BLM%26otn%3D5%26ps%3D63

или овако нешто: http://cgi.ebay.ca/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330398065984&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

А цене су баш прихватљиве!

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Na neki način je povezano sa temom;bila je tema negdje na forumu otprije možda 2 mjeseca o diy uratcima za izvoz. Znaš li možda šta se dogadja sa tim projektom?Čak su se tražila mišljenja i prijedlozi forumaša kakvi i koji proizvodi bi bili zanimljivi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na neki način je povezano sa temom;bila je tema negdje na forumu otprije možda 2 mjeseca o diy uratcima za izvoz. Znaš li možda šta se dogadja sa tim projektom?Čak su se tražila mišljenja i prijedlozi forumaša kakvi i koji proizvodi bi bili zanimljivi.

Не, а на ком форуму?стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Питам се дал ће икад у Србији постојати могућност за набавком оваквих ствари.

Свакоме од нас је сигурно требао овакав уређај "За јуче"!

Postavljena slika

http://cgi.ebay.com.au/350W-Mono-NE5532-TDA7293-BTL-Power-Amplifier-Kit-New_W0QQitemZ250554779595QQihZ015QQcategoryZ39783QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m444QQ_trkparmsZalgo%3DCRX%26its%3DC%252BS%26itu%3DSI%252BUA%252BLM%26otn%3D5%26ps%3D63

или овако нешто: http://cgi.ebay.ca/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330398065984&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

А цене су баш прихватљиве!

стоН_Колд

Pa ja ne vidim problem . Ni u ostalim zemljam to ne postoji na izvolte vec moras da narucis preko ebay i stigne ti . Ovakve cene su samo kod kineskih prodavaca a ljudi iz USA i Evrope uzmu kolicinu i faktor x2 ili x3 pa to prodaju za lokalce . Inace za tvoju informaciju kinezi nas zovu " lenji evropljani ". :buehehe:

Kontaktiras lepo prodavca , platis mu preko banke i to ti on posalje .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Свакоме од нас је сигурно требао овакав уређај "За јуче"!

стоН_Колд

Kontaktiras lepo prodavca , platis mu preko banke i to ti on posalje .

Мислио сам на оно !

Значи назовем и сутра имам код куће!

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa to nemaju ni Ameri po ovim cenama :buehehe: . Ovakve stvari prodaju uglavnom kinezi iz Shen Zhena Hong konga i malo njih iz Singapura . U shen zhenu postoju bar 5 firmi gde vakve stvari kupujes ko u samoposluzi tj specijalizovane su su DIY hi fi .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa to nemaju ni Ameri po ovim cenama :buehehe: . Ovakve stvari prodaju uglavnom kinezi iz Shen Zhena Hong konga i malo njih iz Singapura . U shen zhenu postoju bar 5 firmi gde vakve stvari kupujes ko u samoposluzi tj specijalizovane su su DIY hi fi .

Баш ме брига, битно је да ради и да је јефтино :buehehe: стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Баш ме брига, битно је да ради и да је јефтино :buehehe: стоН_Колд

Samo na izgled su jeftini. Vecina, ako ne i svi imaju skupu postarinu.Pokusao sam da kupim 10 tranzistora od kineza. Postarina $150! Da ne kazem da ne primaju uplate karticama ili pp-m, tako da je transver dosao jos $50. Postarina iz Kine je problem.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nisi me razumeo. Ne pricam to jer imam lose misljenje o Kinezima . Slucajnost je radim za Kinesku firmu :buehehe:. U Kini se pravi i kvalitet i skart pa ko sta ima da plati to i dobije . Mislim da sam video ove module, i ako su to ti, ne bih se stideo da ih imam u svom pojacalu, da su po mom ukusu . Sta ces kad ne volim IC kola u izlaznom stepenu pojacala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ scope .Da li je tvoj prodavac bio iz Hong Konga ??? Ako jeste ne cudi me . Masa Kineza iz HK ide na taj fazon daju ultra niske cene na ebayu, a onda odrape cenu za postarinu.Inace postarina i DHL iz Kine je ni skuplji ni jeftiniji nego obratno . Firma sa kojom ja radim ima otvoren racun kod DHL-a i za masu destinacija imaju flat rate od 25 eur kada je posiljka do 500g.Imao sam isto iskustvo sa jednim prevarantom koji je hteo da mi naplati transport za adresu u HK 55 USD a bili smo 2 bloka udaljeni jedan od drugog, samo zato sto sam licitirao na US ebayu .Kada sam mu rekao da on moze kao prodavac da dobije negativni feedback od mene a da on meni ne moze da vrati pristao je da licno pokupim robu ali da moram da platim pakovanje robe 25 USD. Rekao sam mu da ni to necu da platim , tj da necu da platim ni 1 cent vise od izlicitirane cene i ako oce tako da krenem taksijem po robu , a ako nece da zavrsimo pricu i da mu upisem negativni feedback. Taksi od mene do njega i nazad kostao je 15 eur :buehehe:P.S sad sam pogledao ovaj ima normalnu cenu postarine 9.90 USD za Nemacku + 8 USD za svaki sledeci

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nekad jeste , nekad nije .ja kupiJo dva instranumenta za boraniju - salju pismo sa nase carine i traze profakturu ;prihvataju i fax paypal transakcije - sve je dobro - samo da se uzmu novci .sad ce mi naplate 9+18% od prilozenog , samo da bi sluzba pacovske drzave uzela pare posto-poto .ne znam sta mi je krivlje - sto je to tako , ili sto se ZM idiot nije setio da edituje cenu pre faxiranja . anyway - ionako nemam pojma sta pise na pakovanju ...... a zaboravih selleru napisati da mi salje poklon ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.... sluzba pacovske drzave uzela pare posto-poto ....

Malo, malo, pa se nekom omakne - kriminalna oligarhija koja upravlja ovom teritorijom ne zadovoljava ni jedan kriterijum da bude nazvana drzavom. Ljudi zele da zive u drzavi (kompleksna organizaciona struktura zasnovana na postojanju pravnog sistema i monopola nad silom cija je funkcija da stiti pravni sistem) pa cesto koriste tu, u nasim uslovima neprimerenu, rec - drzava.Najmanji potreban uslov da se to promeni je osvescenje te cinjenice u umu svakog pojedinca.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa pacovska jeste ...... :buehehe: kako se ono zvase gde su svinje bile nesto malo iznad pasa ...... a svi jednaki ?

Samoupravna radna zajednica <=> SKJ <=> Srpska/demokratska XY stranka/partija, itd... take your pick :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa pacovska jeste ...... :buehehe: kako se ono zvase gde su svinje bile nesto malo iznad pasa ...... a svi jednaki ?

Sigurno misliš na onu emisiju gdje je desetak ljudi zatvoreno u kuću i ljute se kad ih izbace iako ne smiju van 3 mjeseca? :blush: Vidio sam lijepu majicu sa natpisom "NE KRADITE, DRŽAVA NE PODNOSI KONKURENCIJU!" :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da sam video ove module, i ako su to ti, ne bih se stideo da ih imam u svom pojacalu, da su po mom ukusu . Sta ces kad ne volim IC kola u izlaznom stepenu pojacala.

Сигурно да бих волео у неком појачавачу, чак би поклопац ставио од клирита.Намерно да се све лепо види, а и боја "Штоп" лака је по мом укусу :buehehe: стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...