Jump to content

P: Electro Voice


Woland

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 10/13/2020 at 5:18 PM, Woland said:

moguća je džorka za 16 kom NOS PCC88 EI Niš (ili sličnih) cevi

imam za dzorku E182CC i E88CC, samo jos da razmislim da li mi trebaju visokotonci.

imao sam suludu ideju da pravim klon Klipsch Heresy.

imam basove, za pocetak, i dobru volju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, чика-Брка said:

imam za dzorku E182CC i E88CC, samo jos da razmislim da li mi trebaju visokotonci.

imao sam suludu ideju da pravim klon Klipsch Heresy.

imam basove, za pocetak, i dobru volju.

koje bassove imas, za Heresy?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

osetljivi su, parametara nema, phenolic, nazivno su manji od 1" ali moram izmerim da ti tacno kazem, lepo rade od 2K ........ i zaboravio sam da li su 8 ili 16R nazivno ..... i to cu napisem posle

old school drivers, to vidis i sam

 

edit: napisano vazi za Goodmans iz drugog oglasa   :smesna:

 

imas podatke na netu za EV

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, djmilicic said:

 

Parametri? Kol’ka je osetljivost?

Odlicni su to visokotonski zvucnici ,osetljivost je sigurno preko 100dB , za manji SE lampas su odlicni , licno odavno koristim T35A i ST350 varijantu sa obicnim feritnim magnetima ,skretnica je samo jedan MKP blokac 1uF/250V~ po visokotoncu ,

ovi Woland EV visokotonci su stariji model sa Alnico V magnetima , informacije radi da ako zatreba fenolne membrane odgovaraju od slicnih EV viskokotonaca , T35A ,ST350 , ... , ima ih na E-Pay-u dobrog su kvaliteta i prihvatljive cene .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 33 minuta, Zen Mod reče

osetljivi su, parametara nema, phenolic, nazivno su manji od 1" ali moram izmerim da ti tacno kazem, lepo rade od 2K ........ i zaboravio sam da li su 8 ili 16R nazivno ..... i to cu napisem posle

jurim supertweeter za fostexe

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Po danasnjim standardima ovi EV i nisu bas super-tweeter nego samo tweeter zvucnici jer idu samo do 23Khz , sto je po mom misljenju vise nego dovoljno ,ali su zato i odlicni zvucnici po prirodnosti reprodukcije zvuka , deo kvaliteta tog prirodnog zvuka sto usi ne smara lezi bas u tim 1`` nemetalnim fenolnim membranama . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...