Stigao poklon ,daska pa proba.Dobro radi samo brunda li brunda sad ili masa ili trafo ce vidimo.Rad jednog drugara pre dosta godina pa da ga ozivimo.Probao sa tri pred pojacala ali isto ,mislim da je problem masa,moze neki savet ako ima neko volje.
Uradjeni stalci za 3w clasic sa Vifama,hrastovina stara i haj godina .Samo farbanjac pa da se kompletira.Da li da donji deo nogu zakosim 4x45 stepeni ili da nesto drugo uradim..
Pravio slicno i najbolje na sredinu ispod basa na donju plocu da zalepis pregradu ili jos bolje staflu 5x8 (prenja i zadnja ploca da se vezu) ce da breca.
Znam Sale imam ja jos dva preampa sa ecc 82 ali sam hteo bas nesto sa 12 v kao sto nude kinezi na tone takvim preampova sa 12 v. Imao sam te lampe i pola delova tako da me to sve iznelo 1500 dinara i jos radi solidno.Pitao sam na pocetku jos jel ima neko neki predlog ali bez rezultata a ovo za probu pa jos i ispalo nesto solidno bar za mene.Ima tu jos puno varijacija sigurno ali eto mi ovo odabrasmo sa neta.