Potrebna dva elektrolita 22000 mf 63 v nudim u zamenu koga zanima a ima, glavu MM SHURE M91ED sa novom iglom ,igla placena 2500 din i trafo napona sekundara 250 v i 6.3 v pogodno za lampe.Ako nekog zanima na PP.Dimenzije jezgra 70mmx85x35
Auu bre sta uradi.Ljudi svaka vama cast na svemu ovome samo ja nemam toliko znanja iz elektronike i moracu potraziti pomoc jednog mog drugara koji to moze mnogo bolje da razume.Definitivno moram odustati od ecc83 pa cu eto raditi sa pcc88 jer to jos jedino imam.Nisam bio prisutan pa se nisam mogao javiti.Ako drugar bude imao ecc 82 onda cu sigurno probati tu verziju.Teku pripreme za Crescendo milenium a pred pojacalo ili bafer bi trebao to da goni. .Nisam ni predpostavio da je taka zaje...cija 83.
Ako koga zanima izrada jeftine kutije,2 letve od parketa odseci na meru ismirglati lim izbusiti i zavrnuti srafovima za gips/bombocici/ u deli gde vec postoji nut i lim lepo legne a ima ivicu.Rupe za podnozja izbusim obicnom burgijom /moze do fi 35 mm / ko zna ovako da naostri,sve u svemu o dinara jedino farba mat sprej 350 din.Nastavak u sledecem broju.
Bilo za phono nije uspelo pa da se ne baci velim da probam.Imam dva komada sa ecc88 ijedan sa 6sn7 sam poklonio.Dobro onda Cika Brko predlozi lampu i semu a da moze trafo da se iskoristi.Kutija se vec polako pravi low buget tako treba i sema da bude.
Imam trafo sekundar 2x250 v i 60 w i 6.3 za grejanje i 2 lanpe ecc83.Ako neko ima neku proverenu semu za preamp koji bi zeleo napraviti molim auditorijum da predlozi pa da se krene.
Dobicu popizdipis.Ceo dan rada i ono prcvonjak.Jedna kutija radi ko doxa a jedna bez basa .Posle jedno 2 sata zajebancije utvrdio da je jedan zvucnik srednjotonac a jedan bas a nose istu oznaku dal to postoji pojma nemam za ove rft.A taman se ponadao i gde sad naci drugi na oglasima nema,bar ja nisam nasao Ova sto radi bas me obradovala sa zvukom i zasvirala iz prve.Imam i ovakva 2 komada sirokopojasna ali neispravni l2302 rft pa ako nekom treba da mota nek se javi poklanjam samo nek posalje adresu.