Jump to content

Dokoni Prestoničani u poseti srcu Drevne Bačke


Zen Mod

Preporučeni Komentari

- smem li stavljati pederlažovi u text posta ? :buehehe:elem - spremise se trojica Prestonicana , sedose u suru Škodu i krenuse put srca drevne Batsch-ke ;s obzirom da su dvijica imzenjeri , te ne bi znali prepoznati seljaka u sred Vojvodine - da priupitaju za put , a jedinome neimzenjeru nisu dali da ponese busolu - ukljucise navigaciju da ih sprovede shodno uputstvima dobijenih od Mighty ZM-a .dodjose , u medjuvremenu je ZM pripremio osnovu tekuceg provijanta , gde je kafa imala prvo i najvaznije mesto .predmet posete - sem neminovnog divljenja lepoti i pameti potpisnika , je prepravka uredjaja u vlasnistvu najsirokopojasnijeg medju njima (sp300b) , a koji je do detalja opisan u ovoj temi : http://www.diyaudio.rs/topic/1645-primare-cd31-zen-transformation/i tako - popricasmo , uradismo sto uradismo , izmedju ostalog i za pojas zadenusmo .momci su trenutno na putu , koji im sretan do destinacije zelim .fotke - random - iz dva idiota , a iz treceg ce verovatno doprineti nas cenjeni clan bez prava na koriscenje busole .danasnji sastav - sp300b , Daudio (p18 ponekad ) , Sipi ( Jumu je ostavio zavezanog u podrumu , za danasnju priliku) i ZM .momci - jos jednom - sretan put

post-2-069122700 1273426199_thumb.jpg

post-2-096639400 1273426203_thumb.jpg

post-2-077564300 1273426208_thumb.jpg

post-2-005413900 1273426213_thumb.jpg

post-2-058163300 1273426219_thumb.jpg

post-2-043260700 1273426225_thumb.jpg

post-2-059057300 1273426231_thumb.jpg

post-2-081272700 1273426238_thumb.jpg

post-2-080136800 1273426243_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 46
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Aaaaa.... zatooo si je allmighty Zen pospremao krševitost radionice :buehehe:

Jos htedoh da pitam jer to ista prostorija u kojoj sam i ja boravio pre nekog vremena :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel nam ovo u sredini Sipi ??? Ovaj što je namestio desni poluprofil (jer je sa te strane najveći šmeker (rekla mu ona što fotografiše za LK u MUP-u)) :buehehe:Lepo lepo :buehehe: Ako ste se malo družili :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemo te Sloba cuje , otkrice moju tajnu Postavljena slika

sad je stigao na parking i ocekujem izvestaj u sledecih pola sata - po poslusanju u home ambijentu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хм,вероватно смо се сликали код исте г-ђице за личну карту.Ево Вам Сипија(са левим профилом)post-23-081102500 1273433816_thumb.jpgИ мало десног и левог профилаpost-23-098792400 1273433873_thumb.jpgИ портрет post-23-000839300 1273433940_thumb.jpgЕто ,то је био Сипи са профилима :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хм,вероватно смо се сликали код исте г-ђице за личну карту.Ево Вам Сипија(са левим профилом)post-23-081102500 1273433816_thumb.jpgИ мало десног и левог профилаpost-23-098792400 1273433873_thumb.jpgИ портрет post-23-000839300 1273433940_thumb.jpgЕто ,то је био Сипи са профилима :buehehe:

:buehehe: Znači ti si taj mangupen što poziren pred fotoaparaten :buehehe: Boli vas uvce. Nauživali ste se. I stvarno niko da kaže šta je bilo...kulen ili kobaja ??? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe: Znači ti si taj mangupen što poziren pred fotoaparaten :buehehe: Boli vas uvce. Nauživali ste se. I stvarno niko da kaže šta je bilo...kulen ili kobaja ??? :buehehe:

Па зар је важнија клопа од дружења?....био је специјалитет куће на Зенов начин :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šalio sam se, ali izgleda da ni to više ne smem :buehehe:Idem ja za kaznu ........... (sad biste pomislili da ću reći "popijem pivo" ali ipak....) da spavam :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

Super je bilo druženje ceo dan i hvala svim učesnicima na tome - dakle, malo dobre volje i sve se može, kad se deca slože Postavljena slika

Što se modifikacije tiče - Operacija uspela - došao kući, uključio i ono - RADI!

Sačekao sam nekih 20-ak minuta da se sistem (Babel) malo zagreje i da vidimo ima li neke razlike.

Zvuk je imam utisak (ovako umoran) prirodniji i transparentniji - klavir zvuči sasvim prirodno, kao i vokali a svaki instrument koji se pojavi u zvučnoj slici je veoma jasno definisan i kristalno jasan.

Mislim da se malo izgubilo na bas području u odnosu na ranije , ali može biti da je to samo utisak umornog slušaoca, obzirom na merenja koja smo obavili kod Zena.

Takođe, nešto razmisljam, može biti da je to usled toga što sada imam manji signal na izlazu CD-a, pa mora LDR da se malo "odvrne" jače, pa to možda malo utiče na ulazne/izlazne impendanse, ali otom potom.

Učesnici su imali priliku da čuju to na današnjoj postavci kod Zena, takođe.

Tehnički - merili smo izlaz CD na osciloskopu i ima izuzetno ravan opseg od 20 Hz do 20 Khz.

Korišćen transformator je odnosa 1:10 i uz kompenzaciju na sekundaru od 6K8 je na svom izlazu dao 0,4V p-p.

Stoga, LDR sa bufferom koji koristim, na poziciji 13h ima volumen koji se ranije dobijao na poziciji 09h, odprilike.

Ovo samo znači da nema predaha, već se mora pripremiti umesto čistog buffera jedan dobar pretpojačavački stepen sa nekim malim pojačanjem (5-10 X) u narednom periodu.

Do tada, ostaje Postavljena slika i Postavljena slika

Još jednom, hvala domaćinu i učesnicima na lepom danu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...