Jump to content

Inteligentnim rešenjima do kvalitetnih zvučnika...


Zvu

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 198
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nemam ni šemu, niti sliku. Pitaj Džimija (mislim da mu je tako nick na HiFi-ju) kome je prodao svoje Baltic-90, a možda i on sam ima neku sliku unutrašnjosti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

икикикикикикии

Ko se zadnji smeje, sam u nju upada :policajac4::buehehe:

како је кренуло биће само wave :sarcastic_hand:

Rugala se ruga ... :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko se zadnji smeje, sam u nju upada :policajac4::buehehe: Rugala se ruga ... :tongue10:

Бах, тема носи у називу "интелигентним решењима", а ово је мој тек други пост у њој..мислим да је доста од мене :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Бах, тема носи у називу "интелигентним решењима", а ово је мој тек други пост у њој..мислим да је доста од мене :sarcastic_hand:

Реци Синко, реци, не презај! :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zakukao mi pre koji dan SuperFi...ima utisak da je usviravanje bejmi reverzibilan proces. Kako odstoje koju nedelju dok on cunja poslom, vesanje se opet stvrdne...A ja sve cutim...tek ce da vidi kako je zimi... :buehehe: Sad je Zvucke napokon cuo econowave... Beyme su te koje su najveci problem pravile dok se nisu napokon usvirale.Zato on pametno ide na eminence deltaliteII kojoj treba daleko manje da se razmrda a dosta je jeftinija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zakukao mi pre koji dan SuperFi...ima utisak da je usviravanje bejmi reverzibilan proces. Kako odstoje koju nedelju dok on cunja poslom, vesanje se opet stvrdne...A ja sve cutim...tek ce da vidi kako je zimi... :buehehe: ....

imam ja lek za njega - RFT ...... :Viannen_loungelizard:kad to napravi - otici ce EW za jeftine pare :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tesko ces da me odgovoris :Viannen_loungelizard: Treba da cujes to matoro sranje (<- ovo obicno snizi cenu za 30%) Za 35 ojra nece svet da propadne :character13: Bio sam juce u Senti, malo do Tatica. Slusali smo Altek Model 14 i 2a3. Koncepcija 14 je prilicno slicna mom Econu. Ne vidim neku veeeliku razliku izmedju Mantaray horne i JBL waveguida. Obe kutije imaju bas 12''. S tim da je bas kod njega mnooooogo meksi. Alniko magnet, 50W max. I to cini razliku. Moj 2a3 ne moze da pomeri Beymu (dzaba osetljivost od 96db) a Alteka jos kako!Da sad ispocetka pravim Econo uzeo bih opet Selenium (na njega nemam apsolutno nikakvih zamerki) i kopiju Alteka (GPA).PozzPS posle 4 dana przenja moj econo ponovo svira OK. Uzas, treba taj donji centrator nekako kazniti, progoreti ga na par mesta cigaretom da se malo opusti ili ga na strateskim mestima zaseci skalpelom :connie_nutzo: PSS bolje i to nego k'o Sync, 15 min slusati 25Hz preko sin generatora svaki put pre nego krene da slusa mjuzu :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uf ode ovaj napokon u sumu pa sad mogu na miru da ga pljujem... :DPa njega krivi...on nas je i nagovorio za beymu...ko i za sve ostalo... :sarcastic_hand: Al kako god...sranje ti taj 2a3!E sad ozbiljno...samo ti drndaj njega primareom na postenoj snazi...razmrdace se. :moil: Ja imam osecaj da gornje vesanje pravi problem i ova smola na njemu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obe kutije imaju bas 12''. S tim da je bas kod njega mnooooogo meksi. Alniko magnet, 50W max. I to cini razliku. Moj 2a3 ne moze da pomeri Beymu (dzaba osetljivost od 96db) a Alteka jos kako!

E sad ozbiljno...samo ti drndaj njega primareom na postenoj snazi...razmrdace se. :moil: Ja imam osecaj da gornje vesanje pravi problem i ova smola na njemu.

Onim zvučnicima koje sam ja slušao kod Synca nije trebalo više nikakvo razmrdavanje. Kada sam došao kod njega i kad mi je "predstavio" svoje zvučnike prišao sam i pritisnuo membranu da vidim koliko je tvrdo vešanje i koliki im je hod membrane. Meni je ono izgledalo poprilično razrađeno, tako da mogu samo da ti kažem da slušaš Synca što se tiče svega u vezi razgibavanja Beyme jer je njemu očigledno pošlo za rukom.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvucki...ko zna sta si ti radio mojim zvucnicima dok sam ja dole spremao kafu... :tongue10: Ide ti u prilog samo to sto je zenovaca bila posle toga... :buehehe: SuperFi rece li da si ih kod Tatica slusao na 845 i da je razbijalo... Ne kloni duhom al zaista se moze desiti da to ne prosvira kako treba sa 2a3 zbog male snage. Babel razbija beymu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvucki...ko zna sta si ti radio mojim zvucnicima dok sam ja dole spremao kafu... :tongue10:

Nek te kopka :rofl:

Ide ti u prilog samo to sto je zenovaca bila posle toga... :buehehe:

Priznao je Zen, a nismo ga ni mnogo gnjavili :)

wakoomakingholesinmemory Zenovača

Dokazni materijal
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...