Jump to content
Sign in to follow this  
Beli

Rasprodaja viška delova

Recommended Posts

Posle malog proletnjeg spremanja, reših da se oslobodim viška jednog dela stvari koje sam nahrčkao. Meni  samo skupljaju prašinu na policama, a nekom će možda dobro doći.

6C33C-B + socket x 2
5Ц3С x 2
6H3П-ДР  x 2  
6H1П-ЕВ x 8     
6П1П-ЕВ  x 4  
6П6C x 4     
6С19П x 4(8) 
ECC88 Ei x 2

Monacor SP-80X , par(8", full range)

mrežni trafo 400W  sa slike     
mrežni trafo 400W iz Iskra push-pull EL34 pojačala
Siemens duplo C jezgro 16.6cm. kvadratnih,debljina limova 0.3mm x 2  

Ima tu još nekih sitnica(npr, pločice za F5 sa JFET-ovima, šasija lmpaškog pojačala sa trafoima, neki sitni delovi, ...)

Za detalje i cene kontaktirajte me putem poruka na forumu.

Mrezni trafo za lampe.jpg

trafo.jpg

Slika07.jpg

monacorSP80X.jpg

6C33C-B + socket x 2 ............................ 40E
5Ц3С x 2    .......................................... 10E
6H3П-ДР  x 2 ....................................... 7E
6H1П-ЕВ x 8 ........................................ 16E    
6П1П-ЕВ  x 4 ....................................... 12E
6П6C x 4 ............................................ 16E    
6С19П x 4(8) ...................................... 12E, 4kom. su gratis pošto su bile u upotrebi 
ECC88 Ei x 2 ........................................ 8E

Monacor SP-80X , par(8", full range) ............... 25E(gotovo da nisu ni bili u upotrebi) 

mrežni trafo 400W  sa slike ....................................................................... 30E    
mrežni trafo 400W iz Iskra push-pull EL34 pojačala ......................................... 30E
Siemens duplo C jezgro 16.6cm. kvadratnih,debljina limova 0.3mm x 2 ............. 60E(30E komad) 

Cene su okvirne i moguć je dogovor. Za lampe su date cene za navedene količine, a ne za komad.

Slikanje ''ostatka'' ću da obavim kad budem doveo u funkciju ''aparuturu''  koju imam za to.

Evo, uslikah i onu Iskrinu šasiju lampaškog pojačala.

Ono bi išlo kao  poklon za neku veću kupovinu, npr C-jezgra + 6C33C, ili komplet gvožđad(Cjezgra i ona dva trafoa od 400W) i sl.

Popusti na količinu za kupovinu više stvari, a najveći popust za kupovinu đuture, sve komplet(to bi bilo baš lepo:D).

IMG_0022.JPG

IMG_0021.JPG

IMG_0020.JPG

Zaboravih reći, može i trampa za nešto poput, recimo,  Iskra 600:600 trafojčiča(onih zelenih) ili Tesla ARE567. Ponudite ako mislite imate nešto  što bi mi bilo interesantno, pa ćemo da vidimo ... ništa fensi, samo stvarčice u duhu 3S(srpsko sirotinjskog sitema):D

Stavio bih ja trafoe na suvožačko sedište, al' hebiga, o'šlo mi s kolima. Jedino da ga turim na paktreger od bicikleta ... e, sam da znaš, dok sam bio za 50-ak kila mlajši, vozik'o sam se ja na bicikletu do Bača i Provale iz zaebancije ... al' hebiga, nisu više ova današnja bicikleta k'o što su se nekad pravila ... sve otišlo u honduras.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.