Jump to content

Izrada plinta za Dual 1219


Fly carpenter

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 79
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

http://www.silken.rs/navigacija/proizvodi.php?msq=6&podkategorija=MREŽNI TRANSFORMATORI&kategorija=TRANSFORMATORI

12V 10W je 495 din.

zapravo, on je 6 - 0 - 6 V, ali to je nebitno.

kad ne koristis srednji izvod, onda je 12 V.

to ne pise na sajtu, ali je tako. bio, kupio, probao.

:BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fala veliko, počeo sam polako da krojim plint.Ako mi još nešto zatreba, javljam se, povezivanje ne bi trebalo da bude problem, plus na plus i to je to...:) .Još da rešim misteriju činčeva, nađoh da treba neke mostove seći....i da li mi treba predpojačalo ili to ima ugrađeno u harmanu hk 6500.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Lendov_x said:

Još da rešim misteriju činčeva, nađoh da treba neke mostove seći....i da li mi treba predpojačalo ili to ima ugrađeno u harmanu hk 6500.

Ne znam kakva bi bila misterija da se prebaci na činčeve, imaš dve mogućnosti - da instaliraš činčeve pozadi na kućište ili da direktno vežeš kabl sa činčevima na kraju koji će da ide do pojačala.

Harman ima u sebi predpojačalo za MM i MC glavu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

Nova baza gramofona je blizu kraja ,pa vec kada vadim gramofon van ,pitam vas ima li smisla skinuti automatiku sa gramofona u smislu boljitka? Podrazumeva se podmazivanje i eventualna promena ozicenja rucke(predlozi za ozicenje pozeljni).Strujni i interconekt bih zadrzao ,uz promenu terminala na interconektu(preporuka) ,u pitanju je RCA .Poklopac ce biti izrađen od klirita ,po meri , kada se zavrsi drvo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...