Jump to content

Ultrasonic cleaning record machine


Woland

Preporučeni Komentari

Ima li interesovanja da pravimo ovu spravu? Ja numem, ali bih mogao da pripomognem nekako..

 

Kuzma prodaje KIT

 

p1000682.jpg

bila bi potrebna još i ultrazvučna kada.. ovaka neka

 

imgp7406.jpg

 

Ukupna cena ne manja od 1K€ i to bez carine, transporta itd.. menščini da bi to moglo jeftinije da se izšvajsuje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pisha za napraviti ako imas dovoljno veliku kadu , najvazniji preduslov

 

punjac za mobilni , motor od kass , ostalo napravljivo za par sati - krugovi od plastike ili cak podnog laminata , nabaviti oringe za jotu vecu od nalepnice , osovina od prohroma

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na vojnom otpadu kupiti manjerku ili prohronsku masinu za pranje sudova(stonu).(mogu da doniram jednu za projekat)

Ultrazvucnu glavu prikljuciti na tu kadu,manjerku, kutiju.

Moze onda ovo sto Zen predlaze .

Ili ovako nesto, samo ultrazvucna glava i rucno okretanjehttps://sp.yimg.com/xj/th?id=OIP.M565f5f87b0a1d8972d50a86179aa1fa5o0&pid=15.1&h=151&w=176&P=0

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pisha za napraviti ako imas dovoljno veliku kadu , najvazniji preduslov

 

punjac za mobilni , motor od kass , ostalo napravljivo za par sati - krugovi od plastike ili cak podnog laminata , nabaviti oringe za jotu vecu od nalepnice , osovina od prohroma

 

pretpostavio sam da nije komplikovano.. će nabavimo kadu :)

 

 

dobra kada, ne previše skupa

 

na vojnom otpadu kupiti manjerku ili prohronsku masinu za pranje sudova(stonu).(mogu da doniram jednu za projekat)

Ultrazvucnu glavu prikljuciti na tu kadu,manjerku, kutiju.

Moze onda ovo sto Zen predlaze .

Ili ovako nesto, samo ultrazvucna glava i rucno okretanjehttps://sp.yimg.com/xj/th?id=OIP.M565f5f87b0a1d8972d50a86179aa1fa5o0&pid=15.1&h=151&w=176&P=0

 

imam tu manuelnu, to je smor - 10 ploča odjedared minimum :)

 

ajtemolimvas. preterivanje samo tako. mislim na cifru.

 

paa jeste, zato mi i palo na pamet da može i za manje buđona.. inače, cena je sa Kuzminim prijateljskim popustom za exyu.. pogle:

 

KUZMA 2015 CUSTOMER PRICE LIST 150806.pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da se ovo ne isplati samograditi. Unutra su tri onakva "topa" i elektronika za koju sumnjam da može ući u budget kupnje gotovog proizvoda. Nakon iskustva s ovim prvim čistačem ja bih ponovo uzeo ali što jačeg, moj je 180W ultrasonic i 200W ukupno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih da kvarim zabavu :) ali meni ova sprava opere ploču do samog vinila. Plus, veoma važno, razelektriše ploču - prašina i dlake se ne kače (imam puno maca). Whatever gets you through the night...

06.jpg

 

09.jpg

 

Nešto DIY majstorije ipak ima - adaptirao sam nekoliko sušača za tanjire da bih kupao više ploča odjednom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...