Jump to content

Prodaja kolekcije LP ploca - novi clan


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Da ne duzim - novi clan bez dovoljno postova za objavljivanje oglasa ,kontaktirao me na PP i objasnio zasto zeli ovde da oglasi LP-s na prodaju

 

quote iz PP :

 

 

Procitao sam pravila postavljanja oglasa, pise da je potrebno biti aktivan clan i imati preko 20 postova, ja nisam niti aktivan clan niti imam tolko postova, zapravo sam se tek registrovao. Iskopao sam 2 kutije pune ocevih ploca starih preko 30 godina i nekoriscenih, pratio sam ovaj forum cesto, iako nisam bio clan i ucestvovao u samim diskusijama, ne bih za sebe rekao da sam zakoreli audiofil, ali volim dobar zvuk, i iako nemam vrhunsku opremu, ulozio sam odredjen deo svoga novca da bi slusao pristojan zvuk u kuci, i za to mi je dosta pomoglo, izmedju ostalog i citanje ovog foruma. Analogni zvuk i ploce me jednostavno ne interesuju, svoju muziku slusam sa racunara i ne planiram da kupujem gramofon i eksperimentisem sa tim vrstama izvora, a od oca sam dobio dozvolu da ove ploce prodam jer ni on ne planira da ih slusa. Posto smatram da je ovo nas najbolji audiofilski forum....., zeleo bih ovde da okacim oglas sa kompletnim spiskom svih ploca koje imam, pa koga sta interesuje da dodje, vidi da li mu odgovara ocuvanost ili sta se vec gleda i uzme. Tek ono sto bi ostalo neprodato bi kacio na kupujemprodajem u kompletu ili na ostale sajtove. Zelja mi je da tu kolekciju rasprodam ovde ozbiljnim ljubiteljima muzike, a ne bilo kome na kupujem prodajem ko ce samo da okaci opet oglas i poveca cenu (preprodavci klasicni) iako bi tako najverovatnije i vise novca uzeo, a na hi-files forum mi se ne kaci iskreno jer mi je od njega sa oprostenjem muka, kad god udjem i pokusam da procitam nesto korisno, samo svadje, hvaljenje svoje opreme i pricanje stvari napamet.. smatram da tamo ne borave pravi ljubitelji dobrog zvuka (cast izuzetcima naravno), i da taj forum vrvi od preprodavaca.. Sve u svemu, red je prvo da pitam da li smem okaciti takav oglas ovde, a koga cu drugog nego administratora koji je postavio pravila :) nadam se da cete mi izaci u susret. Ja cu se sa moje strane potruditi da sto detaljnije opisem oglas sa spiskom svih ploca, i slikama. Siguran sam da ce se naci po nesto za svakoga. Par audiofila mi je predlagalo da idem na audioberze i tamo stavim da se prodaje, ali iskreno to ne bih radio, tamo opet mogu naleteti neki preprodavci, do sada sam mogao par puta, nekako mi je lakse i draze ovako, pa cak i ako cu uzeti manje novca nema veze. Hvala unapred i pozdrav!

 

 

mislim da mu je logika sasvim OK

 

za dalje - kontaktirajte ga na PP : http://www.diyaudio.rs/user/1830-mrspis/

 

preprodavci , mrsh!

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma da šta je sad tu komplikovano???  :dontknow:  daj spisak momče pa ćemo posle lako   :wink2:

evo mene odmah zanimaju Dark Side of the Moon i The Wall ako imaš stvarno jako dobro očuvane

a to je nešto što svako ima u svojoj kolekciji!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

komplikuješ, reko ja.

da tebi popis pa komu treba pita tebe na pp. ti onda znaš ko je valjator a ko nije.

ako treba taj uslov da se ispuni.

aapropo zakeranja, jel bi ti pazario duška lokina ili slično?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj treći (Dražen Zečić) je išao sa mnom u osnovnu školu. Svjestan je on da ne zna pjevati, ali eto ja potvrđujem da je iznimno dobar, vrijedan i pošten čovjek. Mislim da je pola ploča prodao samo zbog te činjenice. Jebeš Beethovena i Mozarta :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A jeste zapeli kao da prodaje prve otiske Beatlesa.

Dogovoreno je da se zainteresirani jave čovjeku na PP. Dakle ne vrijedi čekati ovdje spisak.

Ako se prodavatelj odazove sve je u redu, a ako se ne odazove - isto je sve u redu. Našalio se malo s nama i to je to. Njegov problem, a ne naš....u stvari ni ne vidim problem. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A jeste zapeli kao da prodaje prve otiske Beatlesa.

Dogovoreno je da se zainteresirani jave čovjeku na PP. Dakle ne vrijedi čekati ovdje spisak.

Ako se prodavatelj odazove sve je u redu, a ako se ne odazove - isto je sve u redu. Našalio se malo s nama i to je to. Njegov problem, a ne naš....u stvari ni ne vidim problem. ;)

 

Ne bih rekao da je ovo korektno, ni sa njegove a ni sa tvoje strane, ali ajde...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih rekao da je ovo korektno, ni sa njegove a ni sa tvoje strane, ali ajde...

 

 

Pročitaj prvi post ponovo...ili po prvi put.

Vidjet ćeš da me ne treba brinuti što misliš da je korektno. Ali ajde! ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A jeste zapeli kao da prodaje prve otiske Beatlesa.

Dogovoreno je da se zainteresirani jave čovjeku na PP. Dakle ne vrijedi čekati ovdje spisak.

Ako se prodavatelj odazove sve je u redu, a ako se ne odazove - isto je sve u redu. Našalio se malo s nama i to je to. Njegov problem, a ne naš....u stvari ni ne vidim problem. ;)

 

 

zeleni

 

nije niko zapeo nego je rečeno što je rečeno

 

i ako "Prodavac koji ne voli preprodavce" ne odgovara dva dana onda se meni čini da ovde neko nekoga da oprostiš na izrazu zajebava :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Crveni, žuti ili kakav god bio,
Zašto misliš da netko treba natjerati čovjeka da održi riječ? Stvarno se ljudi ponašaju kao razmažena djeca. Ako se ne javlja onda se ne javlja. S time nema ništa nitko od nas.
Kako reagirate kad vas žena ne doživljava? Vrištite pod njenim prozorom: "Zašto me ne voliiiiiišššš?!?!?!" ili odete do druge koja pokazuje interes?
Djetinjasto!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Crveni, žuti ili kakav god bio,

Zašto misliš da netko treba natjerati čovjeka da održi riječ? Stvarno se ljudi ponašaju kao razmažena djeca. Ako se ne javlja onda se ne javlja. S time nema ništa nitko od nas.

Kako reagirate kad vas žena ne doživljava? Vrištite pod njenim prozorom: "Zašto me ne voliiiiiišššš?!?!?!" ili odete do druge koja pokazuje interes?

Djetinjasto!

 

ne treba niko da ga ćera, naravno da je njegova volja

 

a možda mu se tataaaaa predomislio

 

ali crveni zeleni i žuti bi trebali da provjere kad prave uslugu novom članu "koji ne voli preprodavce ploča"

 

prije nego pušte buvu koju su puštili

 

i ne nervira mene to nego podučavanje da budemo strpljivi

 

nije u pitanju strpljivost nego neozbiljnost, nebitno sa čije strane

 

što se mene tiče trgovina je završena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...